Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg van már a technológia,...

Meg van már a technológia, ami által össze tud dolgozni egy IGP a dVGA-val?

Figyelt kérdés
Ergo a teljesítmény összeadódásával, nem egymást kizáróan, ahogyan most működnek. Elvileg pl a Godavari az új AMD 3xx szériával már képes lesz erre, ha jól értem. De más kombók is vannak, amiknél működik?

2015. jún. 3. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig is volt már, nem most találnák fel a spanyol viaszt. Viszont nem igazán alkalmazzák.

Dual Graphics:

[link]

2015. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínű nem erre gondolt.


Ő szerintem a számítások megosztására gondolt.

2015. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ohh értem, akkor valószínűleg OpenCL támogatásra gondolhatott.
2015. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek?
2015. jún. 4. 02:32
 5/7 A kérdező kommentje:

3 éve ez volt a helyzet:

" A Dual Graphics három lehetőséget kínál, legalábbis ami a videokártya választékot illeti. Bármilyen FM1 tokozású (A4, A6 és A8) APU mellé háromféle VGA választható, név szerint a Radeon HD 6450, HD 6570 és a HD 6670. Ennél komolyabb, gyengébb, újabb, vagy régebbi videokártya nem társítható a rendszerhez (pontosabban társítható, csak nem lesz Dual Graphics, hanem a különálló VGA egyedül dolgozik). " Változott valamit a helyzet azóta?

2015. jún. 4. 02:46
 6/7 hypno ***** válasza:

#

Az elv ugyanaz, csak a típusszámok változtak.

2015. jún. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván, de most, 2015-ben mely dVGA-k kompatibilisek a technológiával?

Illetve A10-el még mindig nem megy?

Legújabb GCN-ek pl? Semmi infot nem találok erről, ami aktuális lenne, elég fura. 1-2 laptopban az R7-esekkel, mi a helyzet asztali fronton?

2015. jún. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!