Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megmenteni a...

Hogyan tudom megmenteni a merevlemezemen lévő adatokat?

Figyelt kérdés

tegnap a laptopomra fel akartam rakni a win 7-et, amin előzőleg win 8.1 volt. Amikor a particionálási részhez értem ott kiírta,hogy nem lehet a merevlemez GPT stílusa miatt rárakni. Gondoltam ha leformázom jó lesz... és nem lett az. Tudom,hogy MBR-re kellene átkonvertálni, de a másik partición rajta vannak a közös családi fotók, amik viszont kellenének, és persze a win 7-et is fel szeretném telepíteni.

Hogyan tudom lementeni ezeket az adatokat, ha nincs oprendszer telepítve rá?(mert leformáztam)



2015. jún. 4. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha belerakod egy másik gépbe, ahonnan valamilyen visszamentő programmal visszamented
2015. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom belerakni másik gépbe?
2015. jún. 4. 08:34
 3/5 donfetibo ***** válasza:

Úgy, hogy kiveszed a laptopodból azt bele teszed a spanod asztalijába feltéve ha SATA csatlakozója van, ha igen akkor csak egy Sata kábel kell meg egy táp kábel a gépből.

A sata kábelt a te hdd-re a másik felét a spanod gépébe egy szabad sata csatlakozóra a tápkábel és indíthatod is. A biosba beállítod, hogy kezelje a gép azt újraindít és már a spanod windowszában ott a te hdd-d és mehet a lemásolás!!!☺☻

2015. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jún. 4. 09:27
 5/5 donfetibo ***** válasza:
Tudtam segíteni vagy nem, mert ha nem értedet amit írtam akkor írd meg!!!☺☻
2015. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!