Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A odit driver booster winows...

A odit driver booster winows xp-n is müködik?

Figyelt kérdés
help.
2015. jún. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdemes ilyen driver frissítő programokat haszálni.Mert utána törölheted le a vírusokat.A legbiztosabb ha a gyártó oldalról töltesz le drivereket(AMD,Intel,Nvidia,MSI...).
2015. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát csak ujra rakom gépem és nem akarok mindent egyenként fel rakni
2015. jún. 4. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak a VGA drivert kell telepíteni meg az alaplap-ét.
2015. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az Iobit-re gondoltál, akkor igen, működik. Az ilyen programok közül ez az, amivel én tökéletesen elégedett vagyok. Arra figyelj, hogy ajánlgatja telepítéskor (meg uninstalkor, meg úgy általában) a többi Iobit program telepítését, szóval figyelj, mire klikkelsz :)
2015. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalatom vannak az IOBIT programokkal...

Nem értem miért pontoztál le.Csak a következő kérdés ne az legyen hogy miért van folyamatos kékhalál meg minden amit el tudsz képzelni.A drivet és hasonlókat ilyen programokra nem érdemes bizni.Egyik sem megbizható.Mindegyik csak egy üzlet és nem csodaszer...

2015. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!