Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik vga t vegyem meg?

Melyik vga t vegyem meg?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 5. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mire, de ha tervezői program meg ilyesmi akkor az olcsóbbikat.
2015. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Egyiket se
2015. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Van ennél sokkal olcsóbb és sokkal többet tud és ATI Radeon
2015. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 és 3 ahogy elnézem nem tudod mire lettek kitalálva a Quadro VGA-k, szóval inkább nézz egy kicsit utána majd gyere vissza.
2015. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgykérdezem hogy melyik gyártótól ,mert a HP az ismert de az a másik VC nem tudom mi de olcsóbb.


Ati radeon a kutyának se kell én nem játszani akarok hanem tervezni animálni ,a program meg nem is támogat mást csak nvidiát.

2015. jún. 6. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel a kutya se ismeri a VC-t, ezáltal olcsóbb, de igazából nem kell félni, ennél a kártya fajtánál ez oyan mint a normál kártyáknál a ref. hűtősök, a cég (Sapphire, ASUS) csak egy matricát nyom rá (lehet még azt se) és a cégnek megfelelő dobozban kapod (mármint annak is a matricázása, hacsak nem sima kartont kapsz), ennyi az egész.
2015. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a VC t ajánlod ? Egyébként most olvasom hogy arra 24 hónap leadtech garancia van míg a HP ra csak 12.


A fotók mind egyformák ,az alkatrészeken nem látok eltérést . De furcsa nekem hogy találtam 51 ért is egy ilyet Fujitsu gyártóval.

2015. jún. 6. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

azert van arkulonbseg mert nem csak a termekert hanem a markanev miatt is fizetsz.

es igy van, nincs kulonbseg a kartyak kozott mert az nVidia csinalja oket, a HP meg a tobbi csak hozzadjak a nevuket, es minnel ismertedd markarol van szo altalaban annal tobbet kell fizetni erte.

2015. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!