Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindig ez történik a gépemmel,...

Mindig ez történik a gépemmel, újratelepítés sem segít, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy feltelepítek minden drivert, majd újraindítom a gépet, és csak 1 nagy feketeséget látok a bejelentkezési képernyőnél. Néha bevillan, hogy írjam be a jelszót, aztán megnyomok 1 gombot, és megint eltűnik az egész..

Mi lehet a probléma? Már vagy 7x újratettem a gépet, ilyenkor amikor rossz a kép megtudja csinálni a windows ilyen felújítással, aztán megint mindent feltelepítek, ilyenkor van, hogy működik, de egy újraindítás után megint rossz...

Valaki tud segíteni?

A gép amúgy:

FX 6300

Kingstone 8gb ram 1600mhz DDR3

Nvidia GTX 650 Ti

Ssrock 980de3/u3s3



#Windows #fekete képernyő #windows fekete képernyő
2015. jún. 6. 12:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az még inkább gyanússá teszi, hogy hibás a kártya. Próbáld ki másik gépben, és ha ott is csinálja, akkor tuti.
2015. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy nem a kártya a hibás, mert tegnap mint írtam ilyen javításos sza*okkal sikerült megcsinálni a gépet, és még játszottam is vele CS:GO-t , 300 fps-el szóval ott még tökéletesen működött a kártya :/
2015. jún. 6. 13:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem driver hiba az tuti hanem hardver és valószínű hogy a videokártyával van valami gebasz. Tényleg azt kellene csinálni hogy a kártyát másik gépbe rakni vagy a te gépedbe szerezni egy másik kártyát és ha úgy nem csinálja akkor megvan a hiba.
2015. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy játszottál is vele attól lehet még szar a kártya.
2015. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Okés. Most ismételten belekezdtem az újratelepítésbe, megcsinálom, aztán cserélem a kártyát, mert van egy régi itt, aztán meglátom.. vagy lehet a táp gyenge? Ilyen van benne: cooler master rs500 psap j3
2015. jún. 6. 13:55
 16/21 anonim ***** válasza:
tápnak elégnek kell hogy legyen.
2015. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

közben sikerült megjavítanom, ha valakit érdekelne leírom a folyamatot.

Szépen újrapakoltam a gépet, hogy tiszta lappal induljunk.

Tényleg a videókártyával, de nem ment tönkre.

Mivel ezen a kártyán nincs DVI csatlakozó remélem jól írom, ezért a videókártya eredeti átalakítójával volt használva a gép. Közben rájöttem, hogy a monitoron van olyan bemenet, mint az az átalakító, szóval találtam is a kártya dobozában 1 olyan kábelt, összekötöttem, mivel máshol olvastam, hogy ez lehet bezavarhat a dolgokba.

De itt még nem álltam meg. A dobozt jobban átkutatva találtam egy másik átalakítót, 2 molexről PCI-re ( 6 pinesre ). Gondoltam egye fene, hiába van ilyen kábele a tápnak próbáljuk ki. Jobban megvizsgálva láttam, hogy ezen a 6 pinből csak 5 van, és alulról a középső úgymond hiányzik. Gondoltam teljesen m1 mivel szarakodok egész nap próbáljuk ki. Molexeket megvizsgálva 4 kis "botocskából" csak 3 volt az átalakítón, itt még mindig folyattam a folyamatot. Összekötöttem szépen a dolgokat, aztán beindítottam a Hidroplánt. ( Nevét az eredeti processzor hűtőről kapta ) Vártam a csodára, és megtörtént. Köszönöm mindenkinek aki itt segített az oldalon, remélem még egyszer nem jön elő ez a hiba. Mindenkinek további szép napot!

2015. jún. 6. 15:08
 18/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok... Ismét előjött a probléma.

Nem hagyott nyugodni ez a videókártyás dolog, kipróbáltam egy másikkal, valami régivel, driver nélkül ez is beindult vele, mint a GTX -em , driver telepítés után, és gépresi után itt is elment a kép. Mit tegyek?!!

2015. jún. 7. 11:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ha így se lett jó akkor én már csak azt tudom mondani hogy vidd be valami számtech boltba és nézzék meg mert így látatlanba többet nem igazán tudunk mondani.
2015. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Most megint azt csináltam, hogy letöröltem a drivert, csökkentett móddal, így ismételten bejött a kép...

Most nem tudom mit tegyek, megpróbálkozok azzal, hogy újratelepítem a drivert, és most semmi felbontást / frissítést nem változtatok, aztán resizem a gépet párszor. Hátha az gondja ..

2015. jún. 7. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!