Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom gyorsítani a gépet?

Hogy tudom gyorsítani a gépet?

Figyelt kérdés

Jó gépem van, de sokszor lassú.


Intel core i3 3,60Ghz

4GB RAM


2015. jún. 6. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek egy CCleaner-t javasolnék neked. Azt leszeded bepipálsz benne mindent (az üres terület törlésén kívül) és lefuttatod. Az kipucolja a géped. Aztán csinálsz rajta egy hibakeresést azt is végigtolod és Biztonsági mentés létrehozása nélkül javítod a hibákat. Ezután már csak akkor kezdj bele, hogyha van 20-30 perced.


A Revo Uninstaller nevű program-ot ajánlom neked. Ingyenesen letölthető program nekem mindig működik. Le lehet vele törölni mindenféle szutykot ami neked nem kell, és ráadásul a registry-t is kitakarítja. Ha elkezded letörölni a programot, akkor a legalsót válaszd (leghosszabb-nak írja) de valójában max 6 perc egy program. Ezzel is sokat gyorsíthatsz.


Ezek után akkor kezdj bele, ha van rá több órád.


Töltsd le az Anty Spyware Terminator 2015-t. Ez a kémprogramokat szedi ki. Futtass egy (Teljes vizsgálat vagy Complet Scan)-t. A másik megoldás a vírusírtás. én avast-ot használok. Azt is letöltöd és használod. A víruskeresés beállításainál állítsd a PUP érzékenységét a maximumra, majd futtass le egy teljes rendszervizsgálatot. (Ez merevlemez méretétől és sebességétől függ mennyi ideig tart) A másik opció még egy töredezettségmentesítés. A merevlemezen a fájlok fizikailag más helyeken vannak és ha sok fájlt olvas akkor az olvasófejnek sok különböző helyre kell ugrálnia. A töredezettségmentesítéssel a fájlok "közelebb kerülnek" egymáshoz, és az olvasófej is gyorsabban olvassa majd be.

2015. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsítási tippek:

-Felrúgod (csak rövid ideig gyorsul)

-Rakétára kötöd (ez már lehet hosszabb ideig is-rakéta függvénye)

Most komolyan egy prociból meg egy ramból hogyan következtessünk egy jó gépre?

2015. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: főleg úgy, hogy azért ez nem számít egy hű de gyorsnak.
2015. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
Vidd el egy szakemberhez, aki meg tudja nézni, hogy mi van benne, és hogy mi okozza a lassulást!
2015. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!