Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsoltam a gepet minden...

Kikapcsoltam a gepet minden mukodott. Bekapcsolom, nem erzekeli se az egeret se a bill-t. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Probaltam mashova dugni,se win,se linux alatt nem mukodik de meg boisba se tudok belepni.

2015. jún. 6. 20:25
 1/8 Tengor ***** válasza:
Hogy sikerült több oprendszerrel kipróbálni?
2015. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapbol win 8al vettem majd egy wubit feldobtam ra. de szerintem nem sok koze van ennek a problemamhoz nem? O.o
2015. jún. 6. 20:28
 3/8 Tengor ***** válasza:
De ha nem érzékeli, akkor hogy váltottál a kettő között?
2015. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Trollok mennyenek máshova -,-"

csak az irjon aki tud segiteni pls

2015. jún. 6. 20:33
 5/8 Tengor ***** válasza:
37%
Mókuska! Ez egy egyszerű kérdés a tisztán látás matt. Ha nem működik az egér és a billentyűzet, akkor nem tudsz a gépnek utasítást adni, hogy melyik oprendszert indítsa el. Innentől kezdve te vagy egyre gyanúsabb, hogy a kérdés csak kitaláció.
2015. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves cukorfalat ha tudnád mi az a wubi és mit csinál akkor nem kérdeznél ilyeneket :)(keress rá nyugodtan>_<)

(sőt megspórolom neked azt a pár percet... ha 2 oprendszer van a gépeden akkor 2 lehetőség van nekem előtte win8 volt ezért oda töltött vissza,ujraindítás után meg ubi volt fent... viszasszámlálás... ubi betöltése és semmi még mindíg, boot közben delre se semmi) egyéb lényegtelen kérdés ami nem segít nekem eggyéltalán? :D

2015. jún. 6. 20:53
 7/8 Tengor ***** válasza:

Hehe :)

Másik eszközök mennek? Ezek az eszközeid már géppel működnek?

2015. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Milyen másik eszköz?O.o

(ha a monitorra gondolsz akkor az műxik :D)

2015. jún. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!