Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen alaplapba mennyi a...

Egy ilyen alaplapba mennyi a maximálisan telepítethető memória amit még támogat?

Figyelt kérdés

Gigabyte GA-880GM-D2H v1

Sajnos nem egy reviziója van. 4GB 2x2 van benne most, de tenni szeretnék bele, 8GB-ot, 2x4GB 1333Mhz.



2015. jún. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Duplaklikkeltem az általad kiírt típusra, hogy kijelölődjön. Aztán jobbklikk, a menüből google keresés. Az első találat a lap saját oldala. Egy klikk oda, meg egy klikk a tulajdonságok fülre, és máris előttem van: "2 x 1.5V DDR3 DIMM sockets supporting up to 8 GB of system memory".


Komolyan nem sikerült megtalálni?

2015. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ezt én is megtaláltam. :P

De volt olyan nem hivatalos oldal is amiben 16-32GB-ot is olvastam, de mindenképp jobb tudni ha más mondja mintha én bogarászom ki. Kell a megerősítés! :) Köszi!

2015. jún. 8. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a gyártónak nem hittél? Én sem értem.
2015. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hinni a templomba kell vasárnap 8kor. :)

A gyártó azt is írta, hogy akár rakhatok bele FX procit is, pontosabban egy modelt amivel telejesen kompatibilis lesz.

Az nem számít, hogy fizikailag sem egyforma am3 és +… :)

Rádásul erre még microcode update-et is kiadtak.

Tudom, hogy éppen bele lehet tuszkolni egy am3+-ost is, de annak akár lábtörés is lehet a következménye. :P

2015. jún. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!