Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel lehet a probléma?...

Mivel lehet a probléma? Processzor VAGY Videókártya?

Figyelt kérdés

Proci : AMD Sempron(tm) 140 Proci 2.70 Ghz.

4GB ram

Videókártyáról nem tudok adatot adni, mert fogalmam sincs, hogy hogyan lehet megnézni, azt hiszem fél vagy 1 gigás.

A kérdés az lenne, hogy melyik miatt van a lagg? A videókat álltalában fullHD ban nézem, kivéve a Gameplayokat amiket 780p ben. A heroes of the storm nevezetű játéknál single playerban nem laggolok, De multiban igen, álltalában teamfight-ban szoktam elviselhetettlenül belaggolni, Amikor laggolok viszont a pingem nem nagy olyan 62 szokott lenni, szóval nem a netem erősségére gyanakszom, de viszont nem tudom eldönteni melyiket kéne fejleszteni, hogy minimalizáljam a szaggatást. Nem annyira értek a témához ezért próbáltam a legparasztabbul leírni nézeteimet. Válaszokat előrre is köszönöm(tudom a nyelvtanom elviselhetettlen, de nyelvtan könyvet olvasni meg jelenleg túl zaklatott vagyok.)



2015. jún. 14. 03:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mindkettő csereérett! Alaplappal, táppal ahogy van. De így passz. A kártyát jó lenne tudni. De gyanus, hogy az lesz a karcsú!
2015. jún. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!