Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a Call od...

Miért nem indul el a Call od Duty 4? Create 2D Texture error. Gép adatai: Intel Core 2 Dou E4600 2,4Ghz,4GB ram, Intel Q965/Q963

Figyelt kérdés

Letöltöttem a cod 4-et de nem indul el ezt a hibaüzenetett dobja ki: Create 2D Texture..

Igaz, hogy egy Intel GMA 3000-en vagyis Q965/Q963-an próbálom de az Intel hivatalos oldalán írja, hogy simán mennie kellene rajta..Specs: DX 9c ,384MB,SM 3 de nem indítja el a cod 4-et, kipróbáltam egy másik játékot is de annál azt írja , hogy a vga nem támogatja a sm 2.0-át pedig a 3.0-át is támogatja kép: [link] a gép adatai: Intel Core 2 Dou 2,4 Ghz ,4GB ram 348 MB Intel Q965/Q963...elvileg futnia kell mert itt azt írják: [link]

1 hónap múlva cserélem egy erősebb vga-ra de addig nekem ez nagyon fontos lenne, amúgy közepes-nagyon magas beálítások közt fut 60 fps-el a LoL azért akkor nem lehet annyira rossz.Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. jún. 14. 10:32
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

legfrisseb az alaplapi chipset driver? es egyben az integralt vga driver is? directx isteljesen fel van frisitve?


biztos hogy elegendo ram van kiosztva igpnek?

biztos hogy megfelelo a rendszer hoza es SP service pack is?, biztos hogy a tobbi hardver eleg hoza? pl memoria nem art ha igenyen tul 1gb al tobb, es vram levonasan tul persze, es vram se a hataron legyen, osz neki ki egy kicsit tobbet


fizikailaz megnezted mar alaplapod? lehet hogy nem is az a tipus amit szoftver kiir es a tied megse tamogatja

kiadasai is szamitanak, rev. revizio pl. rev. 1.1, 2.0 ...

2015. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
lol amugy itt aztirtak hogy egy mikrosuton is fut, es osztom a velemenyet (vagyis iszonyat kicsi a gepigenye)
2015. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen a legfrissebb driver van rajta sőt többet is megpróbáltam.Windows 8.1 64 bit ,ez a vezérlő Intel GMA 3000 Dynamic Video Memory Technology 4.0, HP gép ezért a biosát teljesen nem értem.HP dc 5700 a gép típusa esetleg 8.1-ről váltsam vissza 7-re? vagy mi oldhatná meg?
2015. jún. 14. 10:46
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igazabol meszirol ezt keptelenseg kitalalni


te viszont megtudodnan nezni belul a gepben az alaplap pontos tipusat


kepen gpu z amit kuldtel, lehetseges hogy tevesen irja ki, de az is lehet hogy szpftveresen tamogatja csak, ami a jateknak viszont nem eleg

2015. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hewlett-Packard HP Compaq dc5700 SFF

Intel AGTL +

64 bit

Valódi órajel 200 MHz (QDR)

Effektív órajel 800 MHz

Sávszélesség 6400 MB/mp

CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)

Utasításkészlet x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3

Lapka típusa Intel(R) GMA 3000

Memória mérete 384 MB

Hardveres DirectX támogatás DirectX v9.0c

Pixel árnyalók 8 (v2.0)

Vertex árnyalók 1 (v2.0)

OpenGL 2.0 Igen (100%)

Renderer Intel 965/963 Graphics Media Accelerator

Még valami kell?

2015. jún. 14. 11:23
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pixel, vertek arnyaloknal is itt v2.0 van, vagyis nem 3.0 mint kepen, de a 2.0 t kero jateknak menie kelene (mar ha nem mas hianyzik m'eg hoza)


de ez egy laptop? gogy lesz bene jobb vga akor?


chipset drivert kelene feltelepiteni akar intel oldalarol is a legutolsot vagy HP oldalarol a te alsplapodhoz, mert en ugy velem vagy nincs fent cagy rosz/roszul, jobh is ha most van fent driver azt letodlod ga csak nem windows tete fel auton, mert akor majd a driver felcsereli ugyis

2015. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez asztali pc így simán lesz benne majd vga a drivert az intel oldaláról töltöttem le..de mivel sok 965 van ezért nem tudom pontosan, hogy jót szedtem e le..igazából én se értem miért van ez ha valamilyen segítséget tudnál nekem nyújtani azt megköszönném vagyis ha ehez a videókártyához egy jó drivert ami 64 bites intel gma 3000 vagy így kell rákeresni nem tudom már intel q965/q963 ... nem biztos, hogy jó a driver vagy nem tudom..
2015. jún. 14. 12:12
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen a te q965/q963 ad nem tamogatja hardveresen a 3.0 t csak a 2.0 t, ugye a dx9.0c az ami a s.m. 3.0 t tudna mar tamogatnj.i szoftveresen, de giaba ha neked nincs olyan hardvered


ellenben mas szoftveres/hardveres hianyoswga is van gepednek ha 2.0 as s.m. t kero jatek se indul

ez leginkabb a driver hibaja lehet, masodsorban meg barmi hardveres gyengeseg


intel oldalan keresd ki a legutolso drivert es probald ki, ha nem megy nem igen lehet mit kezdeni...

2015. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van egy laptop itthon aminek ugyan ez az alaplapi vga van benne de ott elindul csak már nem emlékszem , hogy melyik divert szedtem le ott..
2015. jún. 14. 12:16
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 pontosan kelene tudni az laplapod tipusat, ezt fizikailag bent a gepben tudod biztosra meg, de ezt mar sokat irtam, de te szoftveres infokat irkalsz amikel nem sokra megyunk


elenben ha talaltal gma3000 drivert vagy q965/q963 drivert akor menie kelene

viszont ne 2002es drivert keres hanem valami nagyon ujkiadasut, amikor a jatek megjelent azutanit


ellenben te erre az osregi gepre nemtudom mert 2030 ban megjelent windows ot tetel meghoza 64bitest minek? 32bites is ugyan azt tidja egy oskovuleten, viszont tul uj rendszer mar hiztps nem is tamogatja ezt a regi hardvert, igy a legujabb amit hasznalnod kelene az a windows xp sp3 ilyen gepen, majd ha lesz vga d akor meg win7 legyen nagyon max nem windows 2148 ...

2015. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!