Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv, az lenne a krdésem...

Üdv, az lenne a krdésem (egyre több van, lehet az új gagyi alaplap), hogy a gépem nem igazán tolerálja a jól bevállt második hdd-met. Az alaplapot 2 hete ki kellet cserélni mert elméletileg elszállt (remélem nem vertek át a?

Figyelt kérdés
bontóban) és most egy asrock van benne, de a második vinyom ha benyitom kattog, olyan mintha újra indulna a gép aztán kifagy és eltűnik, ez mi lehet? érintkezés, vagy driver hiba? és driverekböl mi kell hozzá? Pnvm800 a lap, köszsdsai
2015. jún. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vinyót (1TB Wd black és 2TB wd blue) valamint egy SSD-t(120 gigás kingston) teljesen jól visz.
2015. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de a második vinyom ha benyitom kattog, NEM jó a winyó


[link] ?? ilyen

2015. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
énvagyokatén, igen! pontosan amit a linken küldtél. A vinyókat is leírom hátha segít, a primary az 1 maxtor amin van a windows és a programok, a secondary meg samsung aming csak képek dokumentumok 10 évre visszamenőleg, remélem nem veszítem el. Az asus alaplapommal jól működött. Vagy lehet a kábelek nem bírják? minden tippet megköszönök, bátran ami a csövön kifér!
2015. jún. 18. 11:11
 4/8 A kérdező kommentje:
GreenChrafterYT és te milyen drivereket tettél fel ha megkérdezhetem? köszönöm előre is
2015. jún. 18. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
A két winyó 1 IDE kábelon van bekötve ?
2015. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen 1 IDE kábelon vannak rákötve a két vinyó.
2015. jún. 18. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendesen be vannak jumper olva?
2015. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs tényleg nem értek hozzá. Hogy kell megnézni?
2015. jún. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!