Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Villog a lan kabel bemenete a...

Villog a lan kabel bemenete a gepbe?

Figyelt kérdés
ez vmi rosszra utalhat?a masik h most pukkant egy kicsit vmi nincs bekapcsolva a gep de sztem a tap pukkant egyet mi lehet a bajuk?

2015. jún. 18. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szerelőhöz, de sürgősen.
2015. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pukkan:

Táp szokott ilyet kiadni. Nem éreztél égett, amper szagot ? Utóbbi időben nem fújt túlzottan meleg levegőt a táp (feltéve ha szoktad figyelni)

Gondolom nem egy minőségi tápról beszélünk, akkor viszont imádkozz, hogy nem tett tönkre más hardvert.


+1

Én is azt mondom, vidd szerelőhöz, ő azért mégis többet lát belőle, hogy mégis mi a helyzet.

2015. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
cooler master 550W Gold Edition és nem éreztem semmilyen szagot :)
2015. jún. 19. 08:16
 4/8 A kérdező kommentje:
A lan kábal a másik gépembe is villog, de az nagy baj?
2015. jún. 19. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A lan kábel villoghat, nem baj. Inkább a táppal van valami. Vidd el egy szerelőhöz. Lehet, hogy csak beporosodott.
2015. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de basszus az a baj, hogy itt sehol nincs szerelő ugyanis..kint lakunk a semmi közepén amugy vadonat új a táp, csak eddig 2x elment az áram :( lehet az csesztette meg
2015. jún. 19. 20:09
 7/8 A kérdező kommentje:
de az se biztos h a tapnak volt olyan DURR hangja..lehet valamit lehajitott kistesom de ha még1x lesz olyan hang akkor elviszem amugy 1 héten legalább 1x mindig kitakaritom
2015. jún. 19. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

De azért néha csak jártok be városba, ahol eltudjátok vinni szerelőhöz ?

Esetleg nem lehet (tudom eléggé hülyén hangzik :D ), hogy nem tetted vissza normálisan a ház oldalát, és valahogy kipattant, vagy épp be.

2015. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!