Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Betegyem ezeket a RAM-okat a...

Msebi06 kérdése:

Betegyem ezeket a RAM-okat a gépbe?

Figyelt kérdés

Most vettem egy új gépet, amibe ilyen RAM van: Kingston DDR-3 2X4GB/1600 HyperX Fury Blue KIT (HX316C10FK2/8)


Van még 2 slotom az alaplapon, ahova a régieket bele tudnám tenni, csak nem tudom megér-e. Régen olyat hallottam, hogy egyik pár lelassíthatja a másikat, ez igaz?

A másik 2 típusa: Kingston 4GB DDR3 1066MHz KVR1066D3S7/4G


Nem sokat mentek, de nem tudnám eladni szerintem jó áron, inkább akkor legyen a gépbe úgy vagyok vele, vagy egyszer még jól jöhet másik gépbe a családba.



2015. jún. 19. 16:06
 1/4 anonim válasza:
45%
Nem éri meg. Mert akkor a jobb RAM-ok is 1066 MHZ-n járnának. És ennyi RAM felesleges is.
2015. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy megéri, amióta 8 ról 16gb ra bővítettem érezhetően gyorsabb a gép, rengeteg cucc belefér a memóriába, amit eddig hdd ről töltögetett. 1600 as mindegyik, de kétlem, hogy akkora különbség lenne(ha meg lassúnak érzed legfeljebb kiveszed őket).
2015. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Ha esetleg föl tudod húzni BIOS-ban 1333mhz-re a régieket, akkor megéri mindenképpen (a mostani pedig menne 1333-on).
2015. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húzni nem szeretném őket, de azért kipróbálom majd, hogy beleteszem lassul-e egy játéknál, bár gondolom fog.

Köszi a válaszokat!

2015. jún. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!