Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két tápegység...

Mi a különbség a két tápegység között?

Figyelt kérdés

Az egyik: [link]


A másik: [link]


A watt különbséget látom de mind a 2 ugyanannyiba kerül. Vagy csak a márka miatt?



2015. jún. 19. 16:54
1 2
 1/16 batcave ***** válasza:
Pontosan ez a 2 dolog márka + watt
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a be quiet ben gold minositesu fsp belso van, a straight power kulonosen halk tipus, es nagyon jo minosegu is minde teren 5ev gari is van ra


ctg se egy hangos tipus (hanem a leghalkap a beleposzintu tapokkozt) de csak 230V only Bronze minositesu, bar a belsoje Sirtec tol van es amugy semi gpnd nincs vele de nem azt a szintet kepviseli mint a masik belsoje, gari is csak 3ev van ra


gep es igenyfuggo melyik kelhet neked, be quiet mindenteden jobb vetel, de pl egy 290x es fx8 oc paros ala nem feltetlen lene idealis, mert el sem birna teljes terhelesen, nem halna meg csak nem tudja vini, leal vagy viszaveszi teljesitmenyt, igy ha nincs tobb penzed pl be quiet e10 600 ra akor ctg 600 ra kenyszerulsz, legalabis a 2 tap kozul

2015. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ahol a markat fizeted meg, #1 pusztan tehat a marka nevet, az nem epen a be quiet, mert nala a premium minoseget fizeted meg


markat altapaban, corsair nal vagy coolermaster nel vagy evga nal fizezed meg, akor is ha nem er anyit, akor is ha minosege jo de plusz marka "dij" is van rajtuk


de igazabol ez is tipus fuggo


mert pl. xfx mint marka nem rosz es a belsot a legjobb tapgyarto a seasonic adja megis neha olcsobb mint a sajat seasonic cimke alat kiadot tap, szoval erdekes


leglatvanyosabb "markadijak" talan az enermax nal voltak es vanak

2015. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kulcsszonal az Edge t nem ertem hogy kerult oda


Antec nal latam ilyen tipusut pl.

2015. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gigabyte gtx 970 3 ventillátoros alá kell majd
2015. jún. 19. 17:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt énse tudom hogy az edge hogy került oda szerintem a telo ugy jegyezte meg aztan automatikusan odarakta mellé
2015. jún. 19. 17:34
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


van 2db 6+2pin pcie vga tapcsati rajta tehat nem kel atalakitoznod se ha emiat aggodnal


tokeletes valasztas 970 hez


a referencia (alaporajeles) max fogyasztasa 145W

gyakorlatban m'eg a tuningoltabb darahok se esznek enyit csak ha te is oc zed hazilag


ugye a 290 radeon meg 250w felet fogyaszt... alaporajeles szinten,, durvan tehat feleanyit eszik ez


maga a tap meg majdnem mind a 400w jat (gyarto oldalan pontosan megtudod nezni) letudja adni 12v on a cpu nak meg a vga nak

2015. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Trevor. ***** válasza:
A GTX 970-nek egy Chieftec CTG-500 is bőven elég.
2015. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 vagyis ne vegyen jobb 400 ast?:P


nem figyeltem anyira arakat de ha jol latam 20ba voltak, ctg 500 bol a legolcsobb helyen is majdnem 15ezer, vagyis kb. 5ezer most anyira nem szamit, de hat ha sporolni akarsz tapon vazy tudod mire szani a maradekot,

lehet ugyis...

2015. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15 000Ft a kábelek nélkül de kábellel együtt 17000Ft az 500w és a 600W kábelekkel 20000Ft és majd 1 vagy 2 év múlva úgy is lehet hogy majd veszek egy erősebb videókártyát amihez legalább nem kellene új tápegységet vennem
2015. jún. 19. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!