Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két tápegység...

Mi a különbség a két tápegység között?

Figyelt kérdés

Az egyik: [link]


A másik: [link]


A watt különbséget látom de mind a 2 ugyanannyiba kerül. Vagy csak a márka miatt?



2015. jún. 19. 16:54
1 2
 11/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 es szerinted m'ert k'ene cserelned a 400 ast?


csak nem 290X et tervezel es extrem cpu oc t?


ugye 300 as radeonok pont hogy kevesebet fogyasztanak kicsit, es az utana megjelenok meg elvileg megkevesebet, nvidia fogyasztasat elnezve meg szintugy nem lesz mar hatalmas


atlagfelhasznalonak szant 100ezer koruli vga krol van szo 1 gpu val


970 sli nek nem lene ertelme ha azt tervezed

980 meg 20W al fogyaszt tobbet...


adigra meg biztos uj dupla olyan eros vga k is lesznek es azonos vagy meg kiseb fogyasztason


de hat persze azt veszel amit szertnel, csak elmondtam hogy igazabol nem sok ertelme lesz valoszinuleg hogy 600 ast veted de arban meg mar FSP Raider 550 is ott van ami kb. azt nyujtsa csak szinten 5ev garival

2015. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

De pl. ott a Sirtec belsos (mint CTG nek) de egy agas es olcsobb Thermaltake Hamburg 530 ezel sporoltal is es kicsit nagyobb is mint 40


de nem tudom, ha eldontoted hogy mindenkep ctg 600 at akarsz akor mi is a kerdes?:)

2015. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na jó most fogok majd számítógépet venni. Légyszíves írd le hogy melyiket vegyem mert ez nekem magas
2015. jún. 19. 18:16
 14/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

?:D


be quiet! et ezyertelmuen, de ezt mar az elejen is irtam (es azt is irtam ha mindenkep ctg600 at akarod h'at vegyed azt)


be quiet! 400 idealis lesz 970 al'a


elenben sokat irkaltunk m'ar de cpu dat nem irtad le veletlen kozben, ugye jatekra 970 melet i5 lene az optimalis


1-2 ev mulva csereled 970 t azt irod


( hdd, ssd, ram ezekel ne foglalkozu k mert alig fogyasztanak, gondolom nem 10-10db ot nyomsz be beloluk...)


szoval 970 t ugye 380x/390/x tol jobbra lesz ertelme cserelned es a toluk jobbak mind kisfogyasztasuak lesznek


nvidia vonalon ez szinten igy varhato


tehat mi a kerdes?:D


helyeted mar reg eldontotem ahogy itt is leirtam, de azert meghagytam a valasztas jogat megis neked, enyire nehez magadtol eldonteni?


(sporolasokal most ne foglalkozunk mert agogy latom az csak megjoban oszezavar)

2015. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
bocs ha erthetelen amit irok :/ elasom magam de akor se tudok mit teni,
2015. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár napban nagyon sok kérdést kíirtam pl.: én írtam az nvidia gtx970 vs amd radeon r9 390 hogy várjak e rá vagy sem és te mindegyik kérdésemre válaszoltál amit megszeretnék köszönni mert sokat segítettél és úgy döntöttem hogy megveszem a be quiet e10 400w tápegységet és igen a procim i5 4690k :)
2015. jún. 19. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!