Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangos tápegység?

Hangos tápegység?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon hangos lett minden nélkül a táp, kikapcsoltam a gépet, utána egyből visszakapcsoltam és 2 hétig semmi. Ma pedig miután bekapcsoltam rá 20 másodpercre megint jelentkezett a probléma és azóta akárhányszor megpróbálom bekapcsolni egyből rettentő hangos lesz. Mit lehet tenni ilyenkor?
2015. jún. 21. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
kidobod !
2015. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ventilátor csere. Egyébként nem ajánlatos turkálni a tápegység belsejében, mert elég könnyű kinyírni. :)

Ha nem értesz hozzá, akkor bízd szakemberre, vagy kompletten cseréld ki !

2015. jún. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gariztasd, haldoklik ventije, ha tudod csereltesd be (ha vetel cseregarit akor mindenkep)

amugy szervizeltesd, a legtobb forasztva van, igy hazilag nem biztos hogy tudnad...

megondolando az is ha nagyon regi hogy akar hasznaltan de egy ujabb minosegi tipust veszel, garit is adhatnak ra, ujonan sajnos dragak, az olcsobbak meg... lehet hogy azoktol jobban jarsz tiedel is

2015. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

Táp pontos típusa?

Valószínűleg csapágyas lett a venti.

2015. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!