Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugye nem lett attól baja a...

Ugye nem lett attól baja a szgépemnek, hogy vagy 6x kékhalálozott és újraindult 5-10 perc után egy program feltelepítése miatt (többször a HDD is újra felpörgött az újraindulás után)?

Figyelt kérdés
Kissé OCDs vagyok... :S A rendszer-visszaállítását követően megszűnt a probléma...

2014. jan. 31. 23:03
 1/2 esvagy válasza:

Figyelj! Bontsuk részletekre!

1. Az a hat 'kékhalál', milyen időközönként volt egymástól? Ha távoli, az nem olyan rossz, mint ha közeli.

2. Az a program nekem gyanús, hogy egy vírus. Ne ijedj meg! (Ha egy hivatalos helyről letöltött (pl.:Steam) játék nem valószínű, de ellenőrizd VirusTotal-lal: [link] vagy valami vírusírtóval!) Ha kiszűrik, töröld!

3. A HDD miatt szerintem nem nagyon kell izgulni.

2014. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Hát a Win 7-be bejelentkezéstől számított kb. 5-8 perc után halt meg a gép...

2. A programot még akkor töröltem, amikor újraindulgatott a gép, de az se oldotta meg a problémát, rendszer-visszaállítás kellett... Amúgy a "hide my ip" nevű programról van szó (trial verzió), úgy látszik a Win 7 nem szereti...

3. Csak az károsodhatott ezek szerint? Végülis semmi fontos adat nincs rajta, filmnézésre használom főként a számítógépet (nemsokára veszek egy külső HDD-t), de számomra az is elég drága, ha cserélni kell...

2014. febr. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!