Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor halhatott meg?

A processzor halhatott meg?

Figyelt kérdés

Tegnap elindítottam a photoshopot, ki akartam masolni egy kepet és lefagyott a rendszer. Kep all, hang beakadt, gep semmire se reagalt. Kikapcsolt, kb. 5mp-ig vissza se tudtam kapcsolni. Amint elindult elso dolgom volt megnezni mi hany fokos a gepben.. A proci 60 es 80 fok kozott ingadozott, mar arra is ha gyorsan mozgattam az egeret.

Kinyomtam a gepet, gondoltam a pasztaval van baja, vagy retkes a huto. Valoban az volt, kitakaritottam, uj pasztaval vissza a procira. Elinditottam a gepet, szokasosan felporgott minden, de a bios nem csipogott h baja van, csak kialudt a hdd munkat jelzo led. Azota ilyen. Amint hazaerek kiprobalom egy másik procival. Haaz is rossz lesz elkonyvelhetem az alaplap vegenek? :(

AsusP5B

Proci: Intel Dual Core 2,4GHz (pontos nevet nem vagom, E betuvel kezdodik)



2015. jún. 23. 17:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem biztos h a másik proci jo..
2015. jún. 23. 17:39
 2/17 anonim ***** válasza:
A procit elég nehéz megölni.Minden más jól müködik?Vegyél ki mindent és csak az alaplap és a merevlemeze maradjon.Ha elindul akkor nem a HDD-vel van a baj.
2015. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 P.O.C. ***** válasza:

A proci a legritkábban meghibásodó alkatrész egy számítógépben (különösen ha nem volt tunnigolva).

Ettől még persze nincs kizárva, de valószínűbb hogy más a baj. Alaplap, táp, VGA, stb..

2015. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A vga jo, 2 hdd van benne.. Ha a az rossz lenne sipolnia kellene. Kiszedtem visszaraktam a ramokat is de semmi :(
2015. jún. 23. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
A HDD és a VGA jó.Akkor lehet a rammal van a baj.Nézzd meg a foglalatokat hogy nem -e porosak.
2015. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam meg hogy nem-e virus csinalta a galibat. Kb egy hete telepitettem ujra es nem raktam meg fel virusolot, viszont nagyon nem is latogattam olyan lapokat es nem is torrenteztem.. :(
2015. jún. 23. 17:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Ha nem warezolsz kis esélye van annak hogy vírust kapsz.A proci müködik?
2015. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Bemelegedett a gepben amikor bekapcsoltam, tehát dolgozhat.. Viszont attol felek h az alaplap szcrt meg..
2015. jún. 23. 17:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Az nem jó.Másik alaplapod nincs amin meg tudnád probálni a procit?
2015. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ki fogom szedni a hdd-t amin a windows volt, hatha valami virus. De nem hiszem.
2015. jún. 23. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!