Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor halhatott meg?

A processzor halhatott meg?

Figyelt kérdés

Tegnap elindítottam a photoshopot, ki akartam masolni egy kepet és lefagyott a rendszer. Kep all, hang beakadt, gep semmire se reagalt. Kikapcsolt, kb. 5mp-ig vissza se tudtam kapcsolni. Amint elindult elso dolgom volt megnezni mi hany fokos a gepben.. A proci 60 es 80 fok kozott ingadozott, mar arra is ha gyorsan mozgattam az egeret.

Kinyomtam a gepet, gondoltam a pasztaval van baja, vagy retkes a huto. Valoban az volt, kitakaritottam, uj pasztaval vissza a procira. Elinditottam a gepet, szokasosan felporgott minden, de a bios nem csipogott h baja van, csak kialudt a hdd munkat jelzo led. Azota ilyen. Amint hazaerek kiprobalom egy másik procival. Haaz is rossz lesz elkonyvelhetem az alaplap vegenek? :(

AsusP5B

Proci: Intel Dual Core 2,4GHz (pontos nevet nem vagom, E betuvel kezdodik)



2015. jún. 23. 17:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajna nincs, es vidéken vagyok, sehol semmi ismeros akihez elvihetnem. Minden nap fel kell járnom BP-re ezert idom se :/
2015. jún. 23. 18:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a legolcsobb alaplap is 8k-nál kezdődik.
2015. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A legolcsobb alaplap is jobb lehet mint au en p5b-m.. Van otthon alaplapom de nem biztos h jo bele a proci, es nincs benne ram, se hdd..
2015. jún. 23. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
PCX-en és az Ipon-on nézz körül.
2015. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Amint hazaertem irom hogy mi tortent! Fel ora :) Koszonom eddigi sesegítségeteket.
2015. jún. 23. 18:35
 16/17 A kérdező kommentje:
Hali! Ha kiveszem a ramokat dudol miatta a bios hogy nincs, ha berakom okrt azt csinalja amit irtam.
2015. jún. 23. 19:37
 17/17 A kérdező kommentje:
Az egyik ram tonkrement. Koszonom a segitsegeteket!
2015. jún. 23. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!