Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 4460 vagy AMD...

IceHunter kérdése:

Intel Core i5 4460 vagy AMD FX-8350 éri meg jobban játékra hosszútávra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 22:45
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

AM3+ t semmikepp ne vegyel ujonan (es termeszetesen hasznaltan garisat kelene ha tudsz de nem bolti aron, nagyon nem!)


jatekra i5 el sokkal jobban jarsz mint egy optimalisan felepitett fx8 tuningos rendszerrel


de persze ha ugy erzed vegyed, de ha optimalisan epited fx8 konfigod mindenkepp!! dragabb lesz es nem is kicsit mint egy intel konfig


FX9590 OC t is beeri sok helyen a Kicsi Pentium G is alaporajel'en


hogy hosszutavon mi lesz?

kb. 3ev nem szamit hoszutavnak

3even tul de lehet m'eg elobb meg mar amd is uj cpu platformot fog kiadni (no meg intel is) igy am3+ megy a sulyesztobe (ahol amugy is mar ott van, nem is most kerult oda hanem lassan 2eve)

2015. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

kedves #10 : persze,hogy sose árt egy jó hűtő,még egy alacsony fogyasztású,nem túl melegedő procira se.

Igaz én i5 2500k-val vagyok,anno amíg nem tuningoltam ,addig elég volt abszolút a gyári hűtő úgy kb 65 fok körül volt ott is a plafon ,szóval szerintem ilyen 4460-ra elég a gyári,de egy 5000 ft-os toronyhűtő (pl: Xigmatek Loki 2) abszolút elég rá.

Igaz én most picit komolyabb hűtővel vagyok a 4.2 ghz miatt.

2015. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!