Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraktam egy gépet de se...

Összeraktam egy gépet de se kép se hang. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Összeszereléskor megnyomhattam az alaplapot amikor a ramot beleraktam?Minden megfelelően van beszerelve de még a biost se tölti be, se kép se hang csak a hűtő zúgása megy

2015. jún. 25. 15:37
 1/5 Trevor. ***** válasza:
Videokártya van? Próbáld az alaplapi hátlapi videokimenettel összekötni a monitort, persze miután kiszedted a videokártyát (már ha van). A másik lehetséges dolog, hogy régebbi BIOS van az alaplapon, ami még nem támogatja azt a processzort, amit beletettél. Pontosan milyen gépről van szó?
2015. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus újonc hiba! :D


Ha van a kártyában videokártya kösd rá arra, ha nem ad képet akkor irány az alaplapi kártya.

2015. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1


ha bios nem jo a cpu hoz (ez elofordulhat barmilyen platformon) akkor nemtud mukodni


fel kell frissitetned


de ha megadtad voln lapod es cpu d...


akkor tudnank hogy eleve fent alhat e ilyen vagy kizarhato...

2015. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvan a hiba több órányi gondolkodás után!

Egyébként nem vagyok újonc raktam már pár gépet össze de ez most kifogott rajtam!

Egy Celsius W370-ről van szó egyébként

Az egyik ram modul volt a hibás ami rossz volt és ezért nem indult el az egész gép

Ez egy őrület azt hiszem erre gondoltam volna legutoljára

2015. jún. 25. 23:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként!
2015. jún. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!