Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem az iStyle-tol egy...

Semmii kérdése:

Vettem az iStyle-tol egy iphone-t premium vedelemmel. Ha veletlen osszetornem akkor kuldenek egy teljesen uj telefont helyette vagy csak egy masik szervizelt telefont nekem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, majd ingyen odadobnak neked egy zsír új iPhone-t...
2015. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp olvasd el a feltételeket, ha nem találod, kérdezz rá. Addig nem kellett volna megvenned amíg ezeket nem tudtad. A prémium védelem sok pluszba kerül de sok pluszt is ad. Én nem is bocsátkoznék feltételezésekbe, kérdezd m,eg őket mindenkép.
2015. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért mert az állt ott hogy "új" telefont adunk! nem tudom miért kellett bunkó komentet írni
2015. jún. 30. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Megköszönés helyett bunkózol itt bennünket? Köszi.
2015. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolóra értette, aki történetesen én vagyok. Gondolkozz kérdező! Igen adnak újat, de szerinted csak úgy ingyen hozzádvágnak egy zsír új felsőkategóriás, méregdrága etalon telefont? Valamennyit kell fizetned érte. De ne legyen igazam. (Bocsánat ha bunkó voltam, nem akartalak megbántani.)
2015. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a masodik valaszolonak szolt ez... Megkerdeztem teljesen uj telefont adnak 25 ezerert szoval nem becsapos az "új" szó
2015. júl. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!