Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7970 MSI Lightning BE VGA-hoz...

7970 MSI Lightning BE VGA-hoz mennyi lenne az ideális TDP egyedi BIOS-ban?

Figyelt kérdés

Gyári beállításokkal a TDP 283W, Power Limit 230-340W. 1200 Mhz-en, 1.3V-al használnám maximum. MSI Afterburnerben a powerlimitet nem szívesen piszkálnám OC közben, inkább BIOS-ból állítanám be fixen ezt is.


Olyat is hallottam, hogy túl nagy értéket nem érdemes, mert akkor throttlingolhat. Ezt nem igazán értem miért lenne így, de azért gondolom van egy ideális maximum.


(Tápegységem nem akadály, FSP Aurum S 700)



2015. jún. 26. 04:09
 1/1 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

300(-310)W fel'e ertelmetlen meni szerintem, vegtelensegig tudod huzni?:) hutes is megadja magat egyszer

erdemes lenne ennek a kartyanak par OC tesztjet elolvasni (ez amugy is hasznos lenne) ott errol is irhatnak, illetve nagyjabol arrol mi a max ami elerheto vele

no persze vizhutesel vagy folyekony nitrogenel biztos meg tobhet lehetne:P

2015. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!