Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi radeon hd 7770-emmel...

Msi radeon hd 7770-emmel mostanság hiba van, amire nem tudok választ. Lényegében olyan játékoknál, amik direct x 11-et használnak, egyszerűen kifagy, többi lent!?

Figyelt kérdés
Az olyan játékok mint pl, a lol, teljesen normálisan futnak, de ellenben úgy nagyjából a többi játékkal egyszerűen kifagy. Régebben nem volt ilyen probléma, de pl a Wot is egyszerűen csak lefagy. Elvittem egy pc s üzletbe, hogy kezdjenek vele valamit, de annyit mondtak, hogy nem hardwares baja van, hanem szoftwares. Mondták, hogy próbáljak meg visszatenni a kártyához egy régebbi illesztőprogramot, amit meg is tettem, azóta egy játékot próbáltam, ArcheAge, de nem változott, ugyan úgy kifagy. Arra hivatkozik, hogy leállt az illesztőprogram, de helyreállt. Teljesen tanácstalan vagyok, ötletek?
2015. jún. 28. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem, hogy régebben is csinálta ezt, de teljesen véletlenszerűen, tehát pl régebben is wotoztam, akkor teljesen normálisan futott, ellenben skyrim pedig 1-2 óra játék után kifagyott.
2015. jún. 28. 08:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét a géped, pasztázz újra mindent (én a chipset meg egyéb bordákat is szoktam), rakd össze, majd telepítsd újra az előző formázásával a gépet.
2015. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pedig valami nem stimel

#1 +1

2015. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 en atsiklottam


ha regen is csinalta az megrosszabb


vegul csak a zuzogep segit rajta


biztos latal mar filmeken ha mashol nem, ami a kocsokat is vekony lemezz'e preseli

2015. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!