Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vegye? Noteboo...

Melyik laptopot vegye? Notebook vásárlási segítség kellene. Többi lent

Figyelt kérdés

A lányomnak szeretném, nagyrészt netezés, netes játékok, szövegszerkesztő, de azért a legjobbat szeretném ár érték arányban. HP és Dell 4GB DDR3-as laptopokat néztem, de a proci és videókártya kombináció ezerféle. Melyik a legjobb 100 eFT körül?

Ezeket néztem:

[link]



2015. jún. 28. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok hozzászólni, hogy Dell gépet HP helyett. A Dell gépek tartósak, a HP-k pont hogy nem.
2015. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 HUN_Sector ***** válasza:

Ebben az árban a legjobb beltartalmi értékkel talán a dell inspiron 3543 rendelkezik. Viszont amit ad az egyik kezével, elveszi a másikkal, ugyanis a TN paneles kijelzője betekintési szögei eléggé elmaradnak a vetélytársaktól.

Itt egy teszt is hozzá: [link]


Második helyre a hp paviliont tenném, holtversenyben a dell inspiron 3542-vel.



Harmadik befutóként pedig az amd-s APU-val szerelt HP Probook 455-ös gépet.

2015. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A jobb legszélső a HP probook szerintem jó lesz. A legmagasabb órajelű processzora neki van a felsoroltak közül, van VGA kimenet (rá lehet kötni projektorra, meg monitorra, akár tv-re is.) és van express card-ja amivel bővíteni lehet a gépet!


2 tipp:


A laptopot soha ne használd puha felületen mint például takaró,paplan, terítő, párna, vagy ilyeneken, egyszóval ne ezeken laptopozz.


Mindenképpen vegyél alá hűtőalátétet. A laptopok nagyon melegednek, amely csökkenti a gép élettartamát jelentősen. A hűtőpad segít lehűteni a laptopot ami hozzájárul a hosszú élettartamhoz.


1-2 évente érdemes kitisztíttatni, a laptopot, mert beporosodik a hűtőborda, a ventilátor és rontja az így is sokszor kevés hűtést.

2015. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok saját tapasztalat
2015. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Most már leszűkitettem erre a háromra:

[link]


Kérdéd az L2 cache mérete lényeges, mert mindegyiknél más. Ez fontos?

2015. jún. 28. 14:08
 6/12 HUN_Sector ***** válasza:

3: óriási sebességbeli különbség van egy 18-as pentium és egy 2,5-ös amd között. Nem az AMD javára...

Maga az órajel semmit sem jelent.

2015. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 HUN_Sector ***** válasza:
nem 18, hanem 1,8 akart lenni
2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
eltünt a hozzá szolásom már megint vagánykodott valaki az admin jogokkal.
2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor leszűkítettem a két Dell-re. A 3542 nem jobb az i3-as proci és a HDD é SSD kombó miatt? Mert a száma alapján ezt gondoltam régebbinek a 3543 szemben, de ezek miatt elbizonytalanodtam.
2015. jún. 28. 14:38
 10/12 Norbi658441 ***** válasza:

Csak elmondom,hogy van egy hp pavilion 4éves laptopom,ami egy felsőkategóriásnak számított.Amint lejárt a garancia elkezdett zakatolni a hűtő,amikor bemelegedett,akkor leállt a zakatolással,2hónapja meg elromlodd az képernyője o.O

Néztem is nagyokat,hogy az meg hogyan romlott el,pedig nem nyúkáltam hozzá,nem bökdöstem,nem zsíroztam össze...Szar,szar,szar Soha többet HP laptop.

2015. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!