Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock Z97M Pro4 alaplap...

Asrock Z97M Pro4 alaplap megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


i5 4690k-val párosítva.



#alaplap #Asrock Z97M Pro4
2015. jún. 30. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Ebbe a kategóriába ez a belépő.

Asus Sabertooth vagy Asus maximus jobb lenne 4690K-ra, de a Z97 is nagyon ó deszka :)

Bár nekem vannak előítéleteim az Asrockal kapcsolatban, Asus meg MSI párti vagyok, viszont van lesz olyan aki le fog hurrogni és Asrock/Giga párti.

Tény hogy az asrock 10ezerrel olcsóbb, mint az Asus ennél a típusnál és aláírom, hogy nem tud annyival többet, mint az Asrock, hogy egy 10essel rá kellene számolni.

Ha 3-4 ezer lenne a különbség akkor Asust vennék, de így az asrockot választnám.


Jó alaplap, támogatom ezt a vételt :)

2015. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem asrock van

de nem hurrogok senkire akinek mas van, kinek mi valt be

en azt mondtom h jo alaplap mint az elotte szolo

nekem mar 3 eve teljesit tokeletesen egy

asrock z77 pro3

elotte is asrock volt, de ismerosnek gigat raktunk ossze az is megy jol

2015. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Manapság már nincsenek olyan nagy különbségek ezek a cégek között, elég kiegyenlítettek a dolgok. Német autó vs japánautó. Mind a kettő jó csak kinek ez kinek az.
2015. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó. Nekem most Asrockom vna, elötte Asus volt. Az asrock enyhén buggos, vannak apró szépséghibái, viszont jól nyüstölhető, bírja a strapát, és olcsó is.
2015. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:

Ha nincs szükséged M.2 és/vagy Sata Express portra és nem akarod csapágyasra pörgetni a processzort akkor bőven jó.

Persze csodák nincsenek.

Ha nagyon húzni akarod a procit, akkor válassz olyat, amin több VRM áramkör van, cserébe viszont drágább is.


Az AsRock alaplapok teljesen rendben vannak. Miként egyébként az összes többi gyártóé is. Ízlés dolga, hogy melyiket választod.

A Gigabyte lóg ki a sorból, amennyiben mióta a világ világ DualBIOS-sal szereli az alaplapjait, ami egy plusz biztonságot ad a buzerálni vágyó, ám csekély tudású és fakezű felhasználók számára.

2015. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2015. jún. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!