Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a hőmérséklet?

Normális ez a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Múlthéten lett meg az új gépem ez előtt egy szar volt így azon annyira melegedést nem is vettem észre, viszont ezen már kicsit aggaszt. A processzor i5 4460 és ha játszok általában 70 fok körül van de előfordul mikor 77-re is felmegy a kihasználtság 80% körüli. A intelnél azt írják 72 fokig normális a gpu pedig 65-70 fok körül mozog, R9 280. A gép oldala is 5-10 perc játék után már forró. Ha kb 2 órán keresztül ilyen melegek nem lesz baj?

2015. júl. 1. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális ilyen nyári melegben,nekem az i3 ment fel 78 fokra játék alatt.Aztán kapott egy rendes hűtőt.

Szar a Haswell ilyen tekintetben,melegszik mint az állat.


VGA viszont teljesen rendben van.

Ott 80 fok felett sincs baj.

2015. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:
Ez így nyáron természetes, nekem is i5-4460 van gyári hűtővel, 78 fokra is felment már, de én hagyom melegedni, baja úgy sem lesz tőle.
2015. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megnyugodtam köszönöm.
2015. júl. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!