Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdekes HDD probléma?

Érdekes HDD probléma?

Figyelt kérdés

Ez a gond már többször is előfordult,egy teljesen más gépben(persze ugyanezzel a winyóval).

Tehát:a bekapcsológomb lenyomásakor nem kapcsol be a hdd.Ilyenkor kihúzom,illetve bedugom a hdd tápkábelét,mire elindul,de kattog,stb.Ezután újra kell indítanom a gépet,de úgy,hogy a hdd teljesen ne álljon meg,mert akkor újra az egész,megint nem kapcsol be.És ha így újraindítom,akkor végre működik.Most azzal sikerült előhozni a gondot,hogy a videókártya bioskapcsolóját átkapcsoltam(nemtudom mi az összefüggés egyébként).Még régebben,egy totál más gépben(gyakorlatilag a ramon meg ugye a hdd-n kívül minden más volt)csinálta ugyanezt,illetve a mostaniban is,csak valahogy utána nem jött elő idáig.

Egy samsung 1TB-os Sata3 vinyóról van egyébként szó.Bármi ötlet,javaslat,mi lehet vele?



2015. júl. 1. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
táp vagy hdd ratyi.
2015. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hdd-re tippelek,3fajta táppal is csinálta,most egy Corsair 520W-os van bent.
2015. júl. 1. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg HDD Regenerator.Ha sok hibás szektorod van akkor a HDD-vel van a probléma.
2015. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hard disk sentiel 100%-nak írja,és amúgy nem egy olyan régi winyó.(viszont sz r samsung...ha nem ingyen lett volna sose kéne)
2015. júl. 1. 18:45
 5/13 |Orfeusz| ***** válasza:
A motorjával lehet valami baj, azt a tesztek nem tudják kiírni.
2015. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
HDD-ből csak WD.
2015. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát samsungot semmiből sose(telefonjaik is egyből a kukába valók,ez akkor igaz hdd-kre is)

valami ilyesmire gondoltam én is,viszont akkor kihúzva meg újrabedugva miért működik?

2015. júl. 1. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
esetleg kábelek?
2015. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha egymástól teljesen független tápegységekkel is ezt műveli, akkor valószínűleg a HDD hibás. Ne vegyél Samsungot, kalap sz@r. WD Black, Toshiba, mást ne.
2015. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jaja,már régóta körvonalazódik bennem hogy nem más,hanem ő a hiba,csak hogy ilyenekre jön elő mint 6950-en a bioskapcsoló átkapcsolása...nemértem.

hdd-t meg nem vettem,még haver hozta el ingyen egy raktárból a sok közül.hát nagyjából annyit is ér...

2015. júl. 1. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!