Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy meg a képernyő ha...

Bartal Bence kérdése:

Miért fagy meg a képernyő ha kilépek a játékból?

Figyelt kérdés
ASUS R7260X-OC-2GD5 260X 2GB GDDR5 videókártyám van, és sokszor amikor kilépek akármelyik játékból megfagy a kép, nem reagál semmilyen billentyűkombinációra. Fent van a legújabb driver, a gép nem virusos. Mi lehet a baj??? A processzorom AMD FX 8300 eight core 3.3ghz, fel van húzva 3.5re. talán ez lehet a baj?

2015. júl. 7. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami driver baj lehet. az AMD driverei hajlamossak az ilyenféle fagyásra. Nekem néha YouTube nézés közbe csinálja, egyébként meg soha. zerintem töröld le a drivert, és tedd fel újra, de azt a "raptr" nevű "játékoptimalizáló" programot ne engedd fel a driverrel együtt, mert csak hazavágja a játékok grafikai beállításai. Saját tapasztalat.
2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom felrakni akkor a régebbit. Azt meg gaming evolvednek hivják ha jól tudom de nekem kék halálozott a gép tőle :)) semmire se jó
2015. júl. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!