Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopvásárlás előtt állok,...

Laptopvásárlás előtt állok, de nem igazán vagyok otthon a témában, főként a videókártya választásban kéne segítség?

Figyelt kérdés

Hétköznapi dolgokra használnám csak a laptopot, mint filmezés, netezés, és egyszerűbb játékok használata. Játékok alatt gondolok ilyen legfeljebb fifa 12-13-ra. A vásárlást szeretném megúszni 80.000 ft-ból, találtam is ilyen laptopot csak nem tudom hogy a benne lévő videókártya mennyire alkalmas játékokra. Intel HD Graphics.

Válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan ennyiért még netezésre sem alkalmas, rossz minőségű, lassú laptopok vannak.

Használtan HP Probook 6560B jó lesz

2015. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan nem igazán szeretnék gépet venni, túl sok átverésről hallani. A játék nálam csak másodlagos szempont lenne, főként netezésre használnám. Ismerősöm aki nálam kicsit jobban ért a gépekhez azt mondta ilyen célokra teljesen ideális a gép, csak a videókártyáról nem igazán tudott mit mondani. A laptop amit néztem amúgy Asus x200MA-KX275D. Így sem érdemes egy ilyenre beruházni?
2015. júl. 7. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ami kellene bele:


- egy alap Core i3 processzor

- minimum 4 gb ram

- ha belefér egy dedikált videókártya, akkor azt

- 500 gb hdd

- USB 3.0


Termékvonal szerint: Asus, Acer, Lenovo

2015. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lenovo IdeaPad B50-70 MCC2FGE - 83.000ft


Lenovo IdeaPad M30-70 MCF3JGE - 92.000ff

2015. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Használtan nem igazán szeretnék gépet venni, túl sok átverésről hallani."

Rendes boltra gondoltam, olyan eladóval, aki leinformálható és vannak referenciái, jó minőségű használt üzleti célu gépeket árul.

80ért csak olyan van, aminek a vásárlását már másnap megbánod, lassú és rossz minőségű.Ennyi pénz kevés a játékra.

2015. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!