Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem tudok normalisan...

Bencze0825 kérdése:

Miert nem tudok normalisan jatszani a jatekal legalabb 100 videot megneztem de sehogy sem megy a jatek lassan egy fel-eve nem jutotam tovabb a hatos tanknal (T150=fullos) es idegesito! Ha valaki segitene? (es a szajszkepel is probalkoztam)

Figyelt kérdés
Angol betukel irok letszi a hejesirast hagyatok kritikan kivul.
2015. júl. 8. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm 6os Tank? T150? ez a WoT lessz?

az 1 szar játék elrontották mint az állat és sok a debil és még fejlődni is nehéz. keress mást

2015. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akor mijen jatekot ajanlasz mert egy baratomnal kiprobaltam a warthundrt es uggerzem abba jo vagyok de se a war thundrr se a world of warplanes,warships sem megy a gepeme. 8eves gepem van.
2015. júl. 9. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

húúha nehéz ügy ha wotnál maradsz akkor csak szenvedni fogsz

Warthunder beállitásaiban pipáld ki az old video card supportot hátha ugy jobban fog futni mert az viszont überjó játék.

2015. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mejik bealitasnal talalhato????
2015. júl. 9. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
most a repulos resz hogy nem pipaltam be az a bealitast amit mondtal ojan 5-10 fpsel megy.
2015. júl. 9. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
KB menyi fps-t javitana az a bealitas
2015. júl. 9. 11:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam de meg mindig csak 10-12 fps-vel megy!!!!
2015. júl. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!