Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes monitort cserélni, ha...

Érdemes monitort cserélni, ha csak 100% on jó a fényerő alatt meg zúg?

Figyelt kérdés
A szemem miatt kérdezném,mert nem tökéletes pl a bal szemem és félek,hogy a 100% fényerő nem használ neki.
2015. júl. 9. 16:00
 1/4 hypno ***** válasza:

Ha bántja a szemed. akkor mindenképpen cseréld ki.

Mások mit mondanak a monitorod beállításaira? Ha az ő szemüket nem bántja, akkor lehet lesz egy futásod a szemészhez.

2015. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak én használom a monitort,más véleményt még nem mondott,de már voltam a szemésznél,ahogy írtam a bal szemem most nem tökéletes.És én leginkább attól félek a 100% fényerő nehogy kárt tegyen.
2015. júl. 9. 21:48
 3/4 hypno ***** válasza:

A mai monitorok általában 200-400 cd/m2 közötti maximális értékekre képesek.

Lényeges tehát, hogy papíron mennyinek kellene lennie annak a 100%-nak.

Ha a tiedé 200 cd/m2-t tud, akkor lehet hogy tényleg csak max. értéken élvezhető.

A zúgás viszont akkor sem jó jel.

2015. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A monitorom asus pa238q 100% on semmi baja,anno vissza vitettem a szervizbe garanciában azt mondták az ő fülüket nem bántja,lehet az én fülem érzékeny vagy nem tudom
2015. júl. 10. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!