Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javítható a BIOS, mert Flashel...

Javítható a BIOS, mert Flashelésnél elment az áram?

Figyelt kérdés
Van egy MSI H61M-P20 (G3) alaplapom amibe frissíteni akartam a biost és amikor elkezdtem flashelni akkor pont elment az áram kb 20%-nál járt, ezt meg lehet javítani számítástechnikai boltban vagy valahol?

2015. júl. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Előre add meg az alaplapod típusát és állapodj meg az árban. Vidd el a gépet és meg is várhatod.

2015. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest nekem sajna túl messze van,jobb lenne vmi közelebbi pl Sátoraljaújhely, ott a számtekboltba nem tudnák nekem megcsinálni?
2015. júl. 11. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor nekem ilyen gondom volt felhívtam egy számtech boltot és azt mondták kidobhatom. Aztán ez a srác segített. Kérdezd meg, mert ha kivehető a ROM, akkor elég azt elpostázni.


De persze kérdezd meg az ottani boltokat is.


Illetve nézd meg mit ír az alaplpos gyártója ilyen esetben, lehet van rá megoldás, amit te is meg tudsz csinálni.

2015. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hol nézzem meg hogy mit ir az alaplap gyártóm mert az msi oldalán nem találtam ilyet és az alaplapomhoz nincs semmi papir.
2015. júl. 12. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:

MSI M-FLASH


Ennek nézz vagy kérdezz utána.

2015. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na utána néztem az MSI M-Flash nek és szépen leírták hogy hogy lehet bios t frissiteni, de mindenhol ahol frissitették adott képet az alaplap hát az enyém nem ad és így nehéz.
2015. júl. 12. 20:01
 7/7 anonim válasza:
Ha Flashelésnél elmegy az áram, akkor a BIOS-nak annyi.
2022. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!