Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik túl a videókár...

Miért melegszik túl a videókártyám?

Figyelt kérdés
Szaisztok. Van egy ATI Radeon HD 5450 videókártyám és mikor megfogom szó szerint süti a kezemet. Hőmérsékletet nemtudok mérni meg semmi ilyesmit csak az érdekelne, hogy mitől van. Nem játszok semmivel, neten szoktam néha DarkOrbitozni amikor van időm rá. Az is nagyon akad valamitől, gondolom a kártyától. Hűtőborda van a kártyán.

2015. júl. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell vinni egy üres placcra és sűrített levegővel jól kiporolni az egészet, szűrőt, ventit, mindent.

Utána ha még mindig melegszik, meg kéne nézni kap-e elég levegőt. Pl vedd le a gép oldalát és úgy nézd meg mennyire melegszik.


Ha még mindig nagyon meleg, akkor érdemes lenne a ventiket újra zsíroztatni, de én az ilyet inkább szám tech boltra szoktam bízni.

2015. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűtőborda van a kártyán, és igen a kép oldala régóta levan véve, nap sem süt a gépre.
2015. júl. 12. 18:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Gép*
2015. júl. 12. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki?
2015. júl. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!