Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI Radeon HD 7970 Lightning...

MSI Radeon HD 7970 Lightning 3 GB-t használt-e már valaki és ha igen mi róla a véleménye?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 17:18
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
nem de egy extrem tuningra valo kartyat az elozo tulajok mar megsuthetek... masik meg hogy terhelve ujonan is relative nagyon hwngos lehet, sok hot termelhet (jo szelozesu gephaz kell nagyon) tap se art egy atlagon feluli minosegu ala foleg ha te is tovabb piritgatnad koksz'a
2015. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kártya úgy lett kitalálva, hogy tuningolást bírja. Ha nem volt folyamatosan 90 fokon pörkölve, akkor nem hiszem hogy nagy baj lenne. Garanciás? Ha nem, akkor csak saját felelősségre vedd. Garanciával bátran tudom ajánlani, egy Chieftec CTG-500W-os táp pedig elbírja. Láttam már I7-2600 + 12GB RAM + Asus DC2 HD7970-es gépet CTG-500-as alatt.
2015. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mondjuk újabb játékokat (pl GTA5) tudná futtatni?
2015. júl. 13. 18:31
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ctg hogy jott ide?:) volt mar kerdese kerdezonek?


megsutesre a ctg 500 nem lenne jo de kicsi alaptuningra vagy gyari oc n hajtva jo ha nem is idealis, persze huzott fx9/8 cpu is van nem csak intel:P meg huzott Phenom x6...

2015. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"tap se art egy atlagon feluli minosegu ala foleg ha te is tovabb piritgatnad koksz'a" Túlzásba nem kéne esni.
2015. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3


csucs vga volt, m'eg most is csak 1 vga szeria erosebb tole amd vonalon, dx12 t is fogja tamogatni


7970 t atneveztek 280x nek, aztan most a 280x et atneveztek 380x nek, elviekben van csak a referenciak kozt kb. 10-20% kolunbseg


ez elhanyagolhato...


290/390 //X ami jelentosen erosebb tole es fejlettebb

2015. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 ebbe nincs is ertelme belemenem, ctg amugy nem atlagos csak belepos, az egy dolog hogy elbirja alapon es hogy minosegi...


es direkt minosegre celoztam nem teljesitmenyre, mas kerdes hogy valaki semmit se akar aldozni semmire


es a NEM 'ART jelebteset is tudod ugye? azt jelenti ha megoldhato akkor hasznos

2015. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És az mennyire igaz hogy (mindenféle tuning nélkül is) nagyon hangos?
2015. júl. 13. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elvileg terhelés alatt hangos a 2db ventilátor miatt. Bár nem tudom, sosem hallottam még élőben, kizárólag teszt videóban láttam, de ott is a gyári Intel CPU elnyomta a hangját.
2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!