Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy tápegység okozhat fizikai...

Egy tápegység okozhat fizikai sérülést más alkatrészek csatlakozóinál?

Figyelt kérdés

Pukkant egyet a gép, és nem indult, visszaküldtem a szervízbe. Ma jött a válasz, hogy fizikai sérülést találtak a HDD csatijánál és a videokártya tápcsatijánál.


Ez most elvileg garanciavesztéssel jár a 2 hardver esetében, pedig hiába mondtam nekik, hogy én nem nyúltam hozzá, amióta megvettem... Még ők rakták össze...



2015. júl. 13. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ hogy mit takar a fizikai sérülés.

Mert az hogy elégnek benne az alkatrészek az is fizikai sérülés.

Ha pedig eltört benne valami az is. A kérdés az hogy miikor és milyen körülmények között történt az eset.

De ezekre nem vonadkozik a garancia. Mivel az egyik valószínűleg túlfeszültség következménye. Amit okozhat rossz minőségű táp. vagy akár villám. stb. A msik pedig nyilvánvalóan küldő behatás következménye. Hogy ez a te vagy az ő hibájukból történt valószínűleg teljesen mindegy. nem fogják elismerni ahogyan te sem tennéd. :) Rekamálni persze lehet.

2015. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Játék után leállítás közben pukkant egyet a gép, majd rendesen sikerült leállítani. Azóta nem indult, és akkor küldtem fel nekik...
2015. júl. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!