Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Lenovo G50-45...

Vettem egy Lenovo G50-45 80e30146hv laptopot, vásárolt honlapon is r5 m230-as vga-t ír benne, a számlán is ez van feltüntetve, de a szükséges programok telepítése után csak r4-et ír rendszer, miért?

Figyelt kérdés
Az amd oldalárol leszedtem a rendeszer átvizsgálót és az is azt írja hogy r4-es. Mi a teendő?

2015. júl. 14. 09:19
 1/7 CspCsj ***** válasza:
A processzorodba integrált VGA lehet az elsődleges, és az egy R4.
2015. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de akkor miért irtak r5-öt mindenhol ?
2015. júl. 14. 09:39
 3/7 Trevor. ***** válasza:
Egyik sem ér semmit, ha játék a cél. Aida 64 mit lát?
2015. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

CPUID CPU név: AMD A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics

Az oldalon meg a számlán pedig ugyan így AMD-6310 viszont ott AMD Radeon r5 m230-at ír.

Én csak arra lennék kíváncsi hogy most ezzel átvertek engem vagy sem ?

2015. júl. 14. 11:07
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Eszközkezelőben ismeretlen/felkiáltójeles eszköz?

Illetve ugyanitt a videokártyák kategóriában hány van?


Integrált Intel és dedikált nVidia esetén is először az Intel chipset/VGA driver-t kell telepíteni, utána "látszik" csak a dedikált kártya.


Egyébként a laptop alján, a matricán lévő modell/típusszám alapján is rákeresnék.

2015. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anita0517 válasza:
Uhh hol is kezdjem én pont most vetem tegnap ugyan ezt a gépet és őszinte leszek ebbe a gépbe 2 db videokártya van az amd r4 az egy integrált és az amd r5 m230 viszont egy dedikált 2 gb videkártya és ez meg marhaság hogy rosszak meg nem lehet velük játszani mert ha nekem a gta 5 akadás mentesen megy akkor szerintem nincs nagy gáz.
2015. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anita0517 válasza:
és mielőtt elfelejtem az aida meg a cpu-z nekem is csak a r4 látja de viszont az eszközkezelőben mind a kettő átható ;) amúgy elméletileg az asztalon kattintasz egyet jobb egérgombal és fölűről a második a váltható grafikus rendszer konfigurálására rámész és ott ki tudod választani melyik játék fusson nagy teljesítménybe ;) mert elméletileg használja mind két videokártyát
2015. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!