Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bekapcsolom a gépet ezt...

Ha bekapcsolom a gépet ezt írja ki Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device. mit csináljak?

Figyelt kérdés
kicseréltem a sata kábelt és nincs más meghajtó benne 970a-ds3p alaplapom van.

2015. júl. 14. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a csatlakozóra raktad vissza? BIOS-ban néz körül
2015. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ugyan oda,máshova,másik kábellel is

pontosabban?

2015. júl. 14. 17:47
 3/17 anonim ***** válasza:

BIOS-ban nézd meg, hogy mi van beállítva BOOT DISK-nek.

Ha ilyen USB vagy CD maghajtó, akkor állítsd át a HDD-re.

2015. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
"nincs más meghajtó benne" csak ez
2015. júl. 14. 19:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor is, USB......

Nézd már meg mi van beállítva egyáltalán boot disk-nek.....

2015. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem vártam sokat gyakorikérséses válaszoktól... de azért énnél többet vártam -.-"

ha elolvassa egy hozzáértőbb személy a kiírást látja a lapomat ami (vagy alapból tudja vagy kis kereséssel tudja hogy) f12-vel kiválasztható a bootolható eszköz. és nem csak kiírtam a kérdést és várok a sültgalambra közben próbálkoztam chkdskval és bootrec parancsokkal is... ezenkívül valami használható ötlet annak fényében hogy:felismerte a hdd-t megtalálta a telepített rendszert.

2015. júl. 14. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább örülj hogy egyáltalán kaptál választ! Amúgy ha akkora szakértő vagy miért kérdeztél?? Amúgy mielőtt kérdezek elolvasom a használati utasítást!
2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

te mondtál felesleges hülyeségeket... -.-"

"segítség..." ez most vicc lett volna? XD

mert nem vicces :I de másnak se jó... nem hogy segítségnek -.-

ja vagyok olyan zseni hogy a fent említetteket kipróbáltam és nem jártam sikerrel te meg írod itt az usb-t... -.-

2015. júl. 14. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Megnéztd abba a qrva BIOS-ba (már nem tudom szépen mondani), hogy mi van beállítva elsődleges BOOT lemeznek?


Ha HDD és akkor se jó, akkor mond meg milyen BIOS verzió van most a lapodon, és hogy milyen procid.

2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem zavar a trágár beszéd ha segítel is...

de még jó hogy írtam hogy f12 vel azt a meghajtót bootolom be amelyiket szeretném... meg hogy csak ez az egy meghajtó van benne... és igen ahogy nézem szerintem erről akr bebootolni nem a csavarhúzóról...

és végre használható kérdések(igaz majd elválik...)

fx 8230 és bios ver,dát,azon: f1 04/08/2013 8a02bg09

2015. júl. 14. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!