Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miután bekapcsol a képernyővéd...

Lósült kérdése:

Miután bekapcsol a képernyővédő (üres fekete), miért nem tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a bibi, hogy nem kapcsolt be a képernyővédő. A villámnézetnél működött, de ha letelt a beállított idő, nem történt semmi. Csak később kapcsolt le a monitor, a beállítás szerint.

Most viszont azt vettem észre, hogy sötét a képernyő (a monitor nem kapcsolt ki) és hiába mozgatom az egeret, hiába kattintok, nyomom a billentyűket, nem vált vissza. CtrlAltDel-el bejön a parancssor, onnan kilépek és az asztalon vagyok megint. Lefuttattam a víruskeresőt, de nem talált semmit. Mi lehet a gond?



2015. júl. 15. 22:22
 1/2 anonim válasza:
Több mint valószinű hogy sérült a rendszer. Egyszerűen nincs mit betölteni, csak próbálkozik...
2015. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozik semmit, egyszerűen nem reagált. Másnap jött az új videókártya driver, telepítettem és azóta nincs ilyen probléma, bár nem biztos, hogy ez okozta. Köszi a választ!
2015. júl. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!