Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíteni szeretném a laptopom...

Bővíteni szeretném a laptopom memoriáját, azt hittem milyen egyszerü de valamiért nem jön össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

hp 8740w (belépö model)

erröl a gépröl lenne szo.. most 4gg Ram van benne ezt szerettem volna böviteni 8ra ( 2x2gb-rol 2x4gb ra) meg is vettem a memoria kártyákat a gyári 1333mhz es amit vettem az meg 1600, én ugy gondoltam ezzel nincs gond. de valami miatt nem jo.


kikapcsol, kihuz, szétszed , memoriákat kicseréltem, minden a helyén, bekapcsolom, elkezd szépen bejönni minden addig amig a windowst el nem kezdi tölteni akkor mintha lelötték volna a gépet kikapcsol... aztán pár pillanat és ujra probál indulni de ujra ezt játsza..

vissza raktam a régi ramokat azzal helyre jött a gép...


mi lehet a gond? hol lehet a probléma?


biosba néztem a system informationt.. ott felismerte és ki írta a 8gb ramot



2015. júl. 18. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Valszeg hibás a RAM-od, vagy nem teszik neki, hogy nagyobb a ram! 1333 helyet 1600. Oké, tudom hogy akkor leveszi arra amit támogat (1333) de szerintem ez a baja neki.
2015. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!