Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Revoltec egeremmel mit tudok...

Revoltec egeremmel mit tudok kezdeni ez esetben?

Figyelt kérdés
Van egy 7-8 éves Revoltec Fightmouse Advanced típusú egerem, és szeretem is meg minden, de pár hónapja az a gond vele, hogy a bal klikk nem működik túl pontosan, tehát pl. gyakran nem reagál a kattintásra, vagy 2 klikk helyett 4-et érzékel és mondjuk duplán nyitja meg az adott programot stb. , fájlokat kijelölni is csak nagyon nehezen lehet vele emiatt. A görgője sem reagált túl jól de egyik nap sikerült azt megtisztítanom, így a görgő szinte olyan mint új korában, de a bal klikkel nem tudok sokmindent kezdeni. Van erre esetleg valami megoldás, vagy szét lehet szedni valahogy az egeret tisztítás céljából? (Egyelőre nem mertem nagyon feszegetni, nehogy összerakni meg ne tudjam. ).

2015. júl. 19. 00:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A kép amit linkeltél, csak a súlyokat lehet cserélni benne ha azt leveszem róla.
2015. júl. 23. 12:09
 12/19 pinkpancser ***** válasza:
És ott sem látsz csavarokat?
2015. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem, lehet ebből új egér lesz tényleg... :)
2015. júl. 23. 15:42
 14/19 pinkpancser ***** válasza:
Még a taplakat érdemes lehet leszedni. Ha már úgyis mindegy neki :)
2015. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minek ragaszkodsz ehez az 1000éves, új korában is meglehetősen tehetségtelen egérrel?
2015. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De miért lett volna új korában is már tehetségtelen egér...? :)
2015. júl. 23. 16:31
 17/19 A kérdező kommentje:
Végül vettem egy új egeret: Trust GXT 25, hát nem olyan jó mint a Revoltec új korában, de egy ideig talán megteszi.
2015. júl. 24. 21:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert a szenzora szar.


Ahogy a mostani trustodnak is, sőt tovább megyek, az még roszabb! Remélem ezzel nem akarsz FPS játékokat játszani komolyabban...


Egér vásárlás előtt mondjuk kérdezhettél is volna

2015. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem játékra vettem, csak hogy legyen egy a másik helyett, de most nem akartam kiadni 10-15 ezreket egérre, majd egyszer.
2015. júl. 25. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!