Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egeret vásárolnék játékokhoz....

Egeret vásárolnék játékokhoz. Vezetékes vagy Vezeték nélküli egeret válasszak?

Figyelt kérdés

Egeret szeretnék vásárolni főleg online fps játékokhoz (pld. Counter Strike Global Offensive), és az lenne a kérdésem, hogy az asus vezeték nélküli egerei mennyire ajánlottak ehhez?

Én személy szerint az Asus WT 425-el szemezgetek.

Ezenkívül még a Hama Urage Illuminated-et és a Cooler Master CM Storm Xornet-et néztem. Szerintetek ezek közül melyik egér érné meg a legjobban? És mennyire reagálnak gyorsan a vezeték nélküli egerek? Megéri őket választani játékokhoz?



2015. júl. 19. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Inkább vezetékeset.

Lehet neked 2db 9000mAh-s tölthető akku elemed benne,az oké hogy hosszabban kihúzza de mi van,ha kezd merülni?

Kész halál effekt,hiába van mellé 2 töltött tartalék,cserélgetni játék közben?

A jófajta törésmentes kábellel ellátott egérnél nem kell félni a kábel törésétől.

2015. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 hypno ***** válasza:
71%

Csakis vezetékest vegyél...és olyat ami NEKED kényelmes.

Hogy miért, annak komoly irodalma van, úgyhogy itt most nem indokolom meg részletesen.

2015. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp vezetékes kell!


Ezt a WT 425-öt felejtsd el, de gyorsan.


A xornet is elég nagy hulladék szenzor tekintetében sajnos. Nem fogja pontosan követni a közepesen nagy-nagy rántásokat.


A hamát én elkerülném. De komolyan.


Mennyi pénzt szánnál rá nagyon maximum, hogy egy igazán jó egered legyen? Én 11éve csézek versenyszerűen, goban global elite vagyok, és mellé egér bzi, segítek neked választani 1 normálisat, ami után nem szabadna, hogy hiány érzeted maradjon, és megfelelő legyen egy jó fejlődési pályának a CS karriered során. Mert ez a fontos egy egérben, hogy ne "nődd" ki, ahogy fejlődsz. Nem tesz jobbá, ellenben segít azzá válni!

2015. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Trevor. ***** válasza:

Vezetékest vegyél mindenképpen. Múltkor haveromnak cs közben merült le és szétröhögtem magam, mert nekem a vezetékes nem tud lemerülni :D

Ja és a válaszidő miatt is fontos játékoknál, hogy vezetékes legyen.

2015. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És maxiumum 7000-8000Ft-ot szánnék egérre.
2015. júl. 19. 23:06
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor én egy Logitech g100s-t javasolnék, ebben az árkategóriában -sajnos- ez az egyetlen egér az, ami elfogadhatóan teljesít szvsz. Vannak nyűgei, de ha nem kell fél méter körbe fordulni cs-ben, akkor jó. Kicsi egér viszont, nem mindenkinek passzol a kezébe faszán, viszont jó szenzor, ha nem nézzük azt a tényt, hogy a nagyon kicsi sensit utálja.
2015. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az A4Tech X-750-esére is nézz rá!

G.

2015. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egér tippeket! És a Logitech M500-as egere mennyire jó?
2015. júl. 20. 11:11
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Nézz rá az x750-re, és jól jegyezd meg, hogy olyan fostalicska 1m/s-es perfect trackingü lézeres szar neked nem kell!
2015. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Semennyire... CSézni akarsz bsszameg, ne az irodai egereket nézegesd már... :D


Ebben az árkategóriába, újonnan kb. csak a g100s az ami jó. A többi ipari hulladék jelölt.

2015. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!