Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egeret vásárolnék játékokhoz....

Egeret vásárolnék játékokhoz. Vezetékes vagy Vezeték nélküli egeret válasszak?

Figyelt kérdés

Egeret szeretnék vásárolni főleg online fps játékokhoz (pld. Counter Strike Global Offensive), és az lenne a kérdésem, hogy az asus vezeték nélküli egerei mennyire ajánlottak ehhez?

Én személy szerint az Asus WT 425-el szemezgetek.

Ezenkívül még a Hama Urage Illuminated-et és a Cooler Master CM Storm Xornet-et néztem. Szerintetek ezek közül melyik egér érné meg a legjobban? És mennyire reagálnak gyorsan a vezeték nélküli egerek? Megéri őket választani játékokhoz?



2015. júl. 19. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Le lehet pontozni a #9-10-est, de ő legalább tudja, mit beszél. A4Tech, mint jó márka, Jézusom... :(
2015. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 20. 16:02
 13/21 hypno ***** válasza:
89%

#11


Lehet, hogy az A4-Tech x7 XL-750BH nem egy jó egér, de a fiam 4 éve játszik vele mindenféle harcimarci játékokat és kb egy hónapja kellett először szétszedni a görgőtengely kenése miatt.

Mindezt 6.000 Ft alatti áron nyújtja és még jól is néz ki.


Mindeközben az aktuálisan trendi tizen-huszonezer forintos gamer rágcsálókat évente csereberélik a nagyon hozzáértő nagyon gamerek, meg hordják gariztatni.

2015. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
#13: Te a divatmajom "gamerekről" beszélsz. Az igazi hozzáértők ugyanazt az egy típust használják évek óta, ha valami elromlik benne, kicserélik az alkatrészt.
2015. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Trevor. ***** válasza:
100%
Én pedig még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem az egértől leszel profi. Persze, valami segít, hogy kényelmes meg pontos, de nem fogsz hirtelen jobban lőni csak azért, mert veszel egy gamer rágcsálót.
2015. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 hypno ***** válasza:
100%
#15 Egyetértünk.
2015. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Több, mint két éve nyomom az X-750-nel, és tudom, hogy minőségi cucc. De ezt is csak halkan mondom, mert a nagy gémerek biztos jobban tudják!

G.

2015. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat és az ajánlásokat!
2015. júl. 20. 23:01
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Az x750-etek egy értelmes rántást nem képes negatív gyorsulás / teljes megzavarodás nélkül abszolválni.


Attól, mert ti nem veszitek észre, még az egér szar

2015. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: Sokszor járok ismerősökhöz PC-t szervizelni, és anyázok a hulladék egerek miatt (alátét nélkül, mert minek az), aztán kiderül, hogy a gyerek azzal CS:GO-zik napi három órát. Ezzel? Hisz a Windows ikonokat is alig bírom eltalálni, akkorákat ugrik a kurzor!

Nem tudom elhinni, hogy magukat gamernek valló embereknek nem tűnik fel, hogy egy használhatatlan eszközt használnak nap mint nap.

2015. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!