Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokan nem ajánják az elöre...

Sokan nem ajánják az elöre összerakot számítógépet? DE miért nem csak anyit irnak, hogy "szar"meg nem érdemes venni? Valaki meg birná indokolni?

Figyelt kérdés

#gép #érdemes #összerakót
2015. júl. 20. 23:08
 1/7 Trevor. ***** válasza:
100%

Indokot is szoktunk írni.

-szar táp

-aránytalan processzor és videokártya párosítás játék szempontjából

-az oldallap levétele garanciavesztéssel jár, így portalanítani sem lehet a gépet

-túlárazott

-rosszul szellőző ház

És egy saját vélemény, hogy én soha nem bíznám másra a saját gépem összerakását, mert én akarom összerakni magamnak.

2015. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert szar.
2015. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

igazából nem szar csak nem ér annyit amennyit elkérnek érte.

Az a gép amit pl most média márktban lehet kapni 200 000 ért én összerakom 140 000 ből. Csak ugye akkor nekik nincs rajta haszon. ASzóval nem szarok az előre gyártott gépek(vannak jó procis, jó ramos, jó hdd-s gépek, a táp és az alaplap néha gagyi.)

2015. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

megveszik olcsón nagy mennyiségben azt az alkatrészt amit nem tudnak rendes árban elpasszolni a cégek a tudatos vásárlónak pl olcsó 2-4gb os gddr3-as vga,olcsó szar táp tesznek mellé egy erős intel i5 vagy i7-et (mert a parasztban még mindig az van hogy az i5,i7 király még ha 6 éve kifutott modellről is van szó) meg raknak hozzá egy lassú olcsó hdd-t meg 16gb ramot oszt nesze neked.. mikor a paraszt hazaviszi nézi hogy há de dicsák ezen nem megy a gta5 uhd-n max grafon.. na igen mer az igp kb olyan erős mint a kártya amit betettek és felszámoltak érte +50.000Ft-ot..

persze ott a másik oldal hogy 12.000ft-os alaplapra ráraknak egy fx9590-et oszt basszus 8 magos proci occó vízhűtőve húderajkirály jólesz neked..de múltkori kedvencem a 4+4 magos gamer konfig processzora (egy 8 szálon dolgozó xeon volt) meg valami olyan kártya h örülhetsz ha hd-n elviszi minimumon az újabb játékokat

2015. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 21. 00:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap egy kérdésnél azon nevettem, hogy olyan memóriát raktak az alaplapba, amit sem az, sem a processzor nem tudott teljesen kihasználni (1800 körüli MHz-s memória volt, de a processzor csak 1600-at támogat).


Az meg már-már alap, hogy egy szar, pár ezer forintos tápot építenek be a konfigurációba.

2015. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a táp miatt nem ajánlják ezeket a gépeket. Az, hogy aránytalan, az egy dolog, mondaná az ember, hogy lehet ezt korrigálni, de nem. Ugyanis hallottam, hogyha leveszi az ember az oldallapot, nulla garancia. Wut? Szóval a gagyi tápegységek miatt, meg a szar garancia miatt nem szabad.
2015. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!