Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minőségi tápegységeknek...

Minőségi tápegységeknek mennyi az átlagos élettartalmuk?

Figyelt kérdés
Használtan vennék egy FSP raider 550 et. Állítólag 2 éves. Szerintetek megéri? Eddig egy codegen tápot használtam ( mindenki tudja h milyen az) simán kibírt 5 évet.

2015. júl. 21. 22:53
 1/9 Trevor. ***** válasza:

Azt az öv évet ajtótámaszként vagy a gépben bírta ki? :D

Ha van még rá garancia, akkor megéri. Egy jó táp 10+ évig is bírhatja, bár idővel venticsere és kondenzátorcsere kellhet, de ez úgy 5 év után jöhet elő.

2015. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gépben :D

Egy kisebb konfigot hajtott meg. Pentium dual core és egy hd6570.

2015. júl. 21. 23:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs rá gari. Csak 3 napos próba gari.
2015. júl. 21. 23:01
 4/9 Trevor. ***** válasza:
Érdekes, az előbb néztem PCX-en, hogy 5 év gyári garanciával árulják.
2015. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel sokáig, de nem is csak ez a fő ismérve egy minőségi tápnak, hanem az is többek között, hogy extrém körülmények között is jól teljesítenek, pontos feszültségeket biztosítanak minden terhelési szinten, el vannak látva minden fontos védelemmel és ritkán visznek magukkal más hardvereket...vagyis minőségi tápot sok szempontból is megéri használni.

Nekem a Seasonic bele Corsair tápom (amire anno 5 év garit adtak) az két hónap múlva lesz 7 éves...eddig kutya baja és még halk is!

2015. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Trevor. ***** válasza:
Nálam a régi gépben egy 240W-os Delta táp van, ami legalább 10 éves. De semmi baja és tökéletesen megy.
2015. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nincs rá gari. Ha nem ezt veszem meg akkor thermaltake hamburg 530 at fogok venni.
2015. júl. 21. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
azért az fsp általában minimum 3 év garit ad.. mennyiért van hirdetve?
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12k
2015. júl. 22. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!