Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külföldi Media Marktban...

Fogg kérdése:

Külföldi Media Marktban (Németország) megvásárolt apple ipodra milyen garanciális jogszabályok vonatkoznak, ha én itthon szeretném jogaimat érvényesíteni?

Figyelt kérdés
Istyle ugyanúgy foglalkozni fog vele meghibásodás eseten vagy erre nincsen esély?
2015. júl. 24. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy minden Apple termékre worldwide garancia van, itthon is ki kell cserélniük. Nem tudom, hogy az iStyle foglalkozik-e vele, rendes Apple boltba menj be.
2015. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés,hogy apple üzlet istyle is cseréli-e,mert az apple gazdaságpolitikáját nem ismerem,de azt tudom,hogy a media markt és Magyarország is úgy gondolja,hogy adott üzletláncban minden üzletben ki kell cserélni,az Alaszkai Mediaban vett terméket kicserélik neked a Makói MEdia-ban is,hisz egy üzlet.
2015. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!