Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha nem indul be a...

Mit tegyek ha nem indul be a laptopom?

Figyelt kérdés
Addig megvan hogy beírom a jelszavam, de utána kiírja, hogy sajnos nem lehet betölteni és kikapcsol. Ilyenkor meg senki sincs otthon aki megjavíthatná nekem. Mit csinálhatnék én?

2015. júl. 25. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Meddig jut? Üdvözöljük?
2015. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Van több fiók benne, és amikor beindítom, rámennék a sajátomra és beírom a jelszavam akkor annyi.
2015. júl. 25. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedd ki az akkut, tedd vissza, kapcsold be. El fogja inditni a Hibajavítót. Hagyd dolgozni, ha nem komoly hiba, ki tudja javítani a Windows7.

Én egy vírus miatt jártam így, megette az ESET az adathalász akármit, de belehalt. Ugyanígy nem indult el a laptop, végül kijavította a hibát és töröltem az ESET-et. Újat töltöttem le, telepítettem, kértem új kódot (fizetős) és azóta is hibátlanul működik.

2015. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát én kiszedtem az akuját de csak nem akar működni. Dee azért köszönöm.
2015. júl. 26. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad a szervíz. De ha van optikai meghajtója, akkor szerezz egy Live CD-t, azzal el lehet inditani.
2015. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!