Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eléggé nagy a baj a gépemmel?

Eléggé nagy a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kaptam egy új gépet nyár elején, felraktuk a Windows 8-at minden, tök jó volt örültem, hogy új gép, majd jött a bukó, elindítottam a játékot, majd elkezdett 5 perc után szaggatni, mondom biztos valami gond van, nem volt semmi, a proci 50°, a GPU 40°, na de kipróbáltam rosszabb játékoknál is, aminél bőven-bőven megvan a gépigény pl: GTA Vice City, San Andreas ilyeneknél, és ott is laggolt, már a videó is elkezdett, nem értem pedig ez egy új gép! Segítsetek, szervizbe is volt, azt mondták rossz volt a paszta, megcsinálták, de így is rossz... :/

2015. júl. 26. 22:53
 1/9 anonim válasza:

A pasztanak ehhez semmi koze szerintem

Vagy a vga a hibas

Vagy probaltad mar ujrarakni a windows-t

Vagy a vidi karryanak az illeszto programjat tedd ujra

Milyen GPU-d van?

2015. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trevor. ***** válasza:

Pontosan milyen gép?

Minden driver fel van telepítve (és kézzel, nem ilyen driverkereső szarokkal)?

2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Processzor: AMD FX 6300

GPU: Sapphire Radeon R9 270x Vapor-X

2015. júl. 26. 23:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Újra lett rakva, igen a driverek is frissek.
2015. júl. 26. 23:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Sapphire Radeonnak elküldenétek a driver oldalát?
2015. júl. 26. 23:29
 6/9 A kérdező kommentje:
De rájöttem, a videóval semmi gond, akkor torrenteztem, de a játékkal úgyan úgy...
2015. júl. 26. 23:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem megy, de küldök egy videót, hogy hogy is megy ez az FPS drop: https://www.youtube.com/watch?v=t4juYZBFs-g&feature=youtu.be Itt a videó 2:20-tól
2015. júl. 26. 23:59
 8/9 mooont válasza:
Ahogy elnéztem,online jatekot jatszottal. Probalj valamit offline(ami nem igényel internetes csatlakozast)ha akkor is szaggat,akkor vga hiba,ha nem,akkor az internettel van gond.
2015. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez offlineba volt, botok ellen.
2015. júl. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!