Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg lehet javíttatni?

Meg lehet javíttatni?

Figyelt kérdés

Elrepedt, eltört a laptopom kivül is belül is, annyira szorult, ill. olyan erővel kellett le és felnyitni, hogy nem bírta a monitor műanyag kerete,"maszkja".


Ilyen állapotban meg le se tudom csukni.

Meg lehet ezt ragasztani valahogy,vagy cserélni kell az egész monitorházat?

[link]


2010. márc. 6. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak példának tettem a képet, a pirossal jelölt heleken van az enyémen elrepedve, belső oldalon el is törve
2010. márc. 6. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát valszeg meglehet csinálni:)

De ne házilag szerintem.

Egy jó helyet kell találni, mert valszeg csak a monitorkeretet ill. a felső lapot kell kicserélni.

Ha a kijelző nem tört el akk olyan 10-15 ezerből megúszod elvileg, ha jo helyen csinálják(:

De még a ,,zsanért" is belehetne olajozni, mert szerintem az miatt akad:/


Remélem segítettem, sok sikert:

Ice:)

2010. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igazából nem probléma a 10-15 ezer, inkább az, hogyha ki kellene dobni az egészet emiatt..


Arra én is gondoltam, hogy a zsanérral valamit kezdeni kell, mert újra eltörik, de nem tudtam, hogy szabad e olajozni, vagy van valami rejtett csavar amivel meghúzzák, és azon kell engedni esetleg?..

2010. márc. 7. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
a kijelző nincs eltörve
2010. márc. 7. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

hmmm.

Hát érzéssel lehet rá tenni 1 kis olajat(1 csepp bőven elég).

Tuti nem kell kidobni az egészet.

Ha meg nincs hozzá alkatrész (amit kétlek) akkor meg 1 donor laptop-ot kell venni az lehet húzosabb icit:/


Sztem mindenféleképpen vidd el szervizbe ott majd mondják h mi lesz. Nagyjából ezekkel kell számolnod:)

Üdv: Ice;)

2010. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okszi! köszi!!
2010. márc. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!