Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a monitorfelbontások...

Ezek a monitorfelbontások milyennek számítanak és érdemes használni őket?

Figyelt kérdés
most vettem egy 22colos 16:9es monitort. eddig a régi 4:3 17-esen 1024x768 volt nekem ideális. ennél most dilemmában vagyok, ugyanis ez már full hd-s és gondoltam majd beállítom 1920x1080ra és minden oké lesz. viszont nekem így minden "túl kicsi" ikonok, weboldalak, stb. viszont 1280 és 1366 felbontásokat túl pixelesnek érzem. elkezdtem hát próbálgatni a köztes felbontásokat, talán a mostani 1600x900 hasonlít a régire leginkább (vagy az 1650 x valamennyi, de inkább előbbit használnám úgy látom ebben is benne van rendesen minden) szóval ezek milyen felbontások? ilyen köztesről még nem hallottam idáig, jár valami hátránnyal a használatuk? Windowsban használnám ezt, játékok alatt visszábbvenném, mert még kevés a videókártyám a full hd-n való játszáshoz
2015. júl. 30. 11:56
 1/6 E1D1E ***** válasza:

A böngészőben van lehetőség nagyításra.

Az asztal tartalmát ctrl + egér görgővel méretezheted.

A tálca beálításaiban van egy négyzet ami mellé az van írva, hogy kis ikonok, azt a pipát szedd ki.

2015. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a böngészőben lévő nagyításról tudtam de azt hittem 100%on legideálisabb használni. tálcabeállításoknál a kis ikonok nem volt bepipálva. ctrl+egérgörgő módszer méretezésre nem működik
2015. júl. 30. 12:29
 4/6 A kérdező kommentje:
elnézést mégis működik akkor full hd felbontásra rakom és nagyobbra méretezem amit szükséges
2015. júl. 30. 12:32
 5/6 E1D1E ***** válasza:
Milyen windowsod van? A 7-es től felfelé működnie kell!
2015. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7, de mostmár jó
2015. júl. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!